Mobilā versija
+0.8°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
12. marts, 2015
Drukāt

Sveicam karikatūristu Ēriku Ošu 88. dzimšanas dienā!

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Žurnālistu vidū ir tāds izplatīts profesionālais melnais humors – ja redaktoram bažas, ka kādu iemeslu dēļ var “nobrukt” kāds avīzē plānotais raksts, tad viņš izmisumā baras uz vainīgo žurnālistu ar vārdiem: “Un ko es likšu avīzē? Tavu fotogrāfiju?” Šodien “Latvijas avīzes” 3. lappusē šajā vietā, kur parasti publicējam karikatūru, jūs, lasītāji, redzat fotogrāfiju ar karikatūristu Ēriku Ošu centrā (no kreisās). Tas nav tāpēc, ka mums nebūtu ko likt avīzē, bet gan tāpēc, ka šodien ir īpašs notikums, kas pelnījis nonākt šajā lappusē. Proti, šodien, 13. martā, “Latvijas Avīzes” ilggadējais karikatūrists Ēriks Ošs svin ļoti apaļu jubileju – viņam aprit 88 gadi. Vakar redakcijā suminājām cienījamo mākslinieku. Viņam dāvāto apaļo kliņģeri AS “Lauku Avīze” valdes loceklis Aigars Stankēvičs (no labās) piedāvāja arī veikli pārvērst par bezgalības zīmēm…

Pievienot komentāru

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (1)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+