Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
25. janvāris, 2013
Drukāt

Sveicam žurnāla «Mājas Viesis» abonementu loterijas uzvarētājus!

Paldies visiem lasītājiem, kuri abonējuši mūsu izdevumus arī visam 2013. gadam! Visi tie, kuri abonēja gadam žurnālu “Mājas Viesis” atsevišķi vai komplektos ar citiem “LA” izdevumiem, piedalījās vērtīgu balvu izlozē.

 

Žurnāla “Mājas Viesis” abonementu loterijā noskaidroti 10 veiksmīgie, kuri saņems Latvijas Nacionālā teātra abonementus (2 personām), 10 Latvijas Amerikas acu centra dāvanu kartes, un 50 abonenti, kuri laimējuši Ojāra Grinberga CD “Leģendas”.

Latvijas Nacionālā teātra abonementus (2 personām), Ls 135,52 vērtībā laimējuši:

1. Ausma Rozenaua 
 (Salacgrīva)

2. Vija Lāce (Rīga)

3. Zigurds Mikainis (Rīga)

4. Lauma Laufmane (Brīvzemnieku pag.)

5. Aivars Kursītis (Ogre)

6. Valija Pukinska (Bauska)

7. Rīgas 93. vidusskola (Rīga)

8. Māra Sbitņeva (Saulkrastu pag.)

9. Variņu bibliotēka 
(Variņu pag.)

10. Astrīda Puncule 
(Aizkraukles pag.)

Latvijas Amerikas acu centra dāvanu kartes, Ls 50 vērtībā laimējuši:

1. Vilma Skujiņa (Rīga)

2. Vineta Baiba Jaroša (Tukums)

3. Marika Rolmane (Kocēnu pag.)

4. Juta Priedniece (Aizpute)

5. Ilga Orlovska (Andrupenes pag.)

6. Anatolijs Prūsis (Tadaiķu pag.)

7. Uldis Leitis (Skrīveri)

8. Aina Dravniece (Skrunda)

9. V. Dambītis (Mārupe)

10. Irēna Magone (Siguldas pag.)

Ojāra Grīnberga CD “Leģendas” laimējuši:

1. Ruta Gilla (Rīga)

2. Raiskuma pagasta bibliotēka (Raiskums)

3. “Latagra Trade”

4. ZS “Purmaļi” (Strazdes pag.)

5. Valda Rudzīte (Rīga)

6. Biruta Aboltiņa (Rīga)

7. Alma Latsone (Valmieras pag.)

8. Ira Neparte (Dundagas pag.)

9. Anita Šorubalko (Rīga)

10. Ilgvars Putniņš (Valgundes pag.)

11. Rita Priede (Talsi)

12. Dzintra Mežsarga (Iecava)

13. Irīna Kuzņecova (Rīga)

14. Līga Caune (Suntažu pag.)

15. Valsts robežsardzes koledža (Rēzekne)

16. Pēteris Kukuļis (Ņukšu pag.)

17. Leons Grakauskis (Garciems)

18. Burtnieku novada pašvaldība (Vecates pag.)

19. Vija Gulbe (Rīga)

20. Modris Jankovskis (Upesciems)

21. Valija Zelča (Balvi)

22. Biruta Bēta (Rīga)

23. Bēnes bibliotēka (Bēnes pag.)

24. Marta Pauloviča (Rankas pag.)

25. Jānis Raimonds Kancāns (Rīga)

26. Ābeļu bibliotēka (Ābeļu pag.)

27. Iecavas novada dome (Zālītes bibliotēka)

28. Maiga Stukle (Baldones pag.)

29. Gunārs Krūmiņš (Bērzaunes pag.)

30. Māra Egle (Lapmežciema pag.)

31. Andris Ūdris (Jaunsvirlaukas pag.)

32. Edvards Macipura (Madona)

33. Jānis Baklāms (Ropaži)

34. SIA “Krīči” ( Valles pag.)

35. Jānis Stušulāms (Krustpils pag.)

36. Elvīra Sproģe (Jaunpiebalga)

37. Arvīds Ķesteris (Priekules pag.)

38. Pēteris Cielavs (Rīga)

39. RCB Torņakalna filiālbibliotēka (Rīga)

40. Aizputes pilsētas bibliotēka (Aizpute)

41. Aldis Siliņš (Olaine)

42. Dagnija Pakule (Jūrmala)

43. Ziedonis Baltpurviņš (Rīga)

44. Poļina Klāsone (Matīšu pag.)

45. Alūksnes novada pašvaldības Annas pagasta pārvalde

46. Ilga Ūķeniece (Bauska)

47. Inta Abakuka (Jelgava)

48. Ilze Griķe (Rīga)

49. Ināra Lāce (Mālpils)

50. Velga Erdlāne (Ābeļu pag.)

 

Loterijas uzvarētāji līdz 15. februārim aicināti sazināties ar redakciju pa tālruni 67096376, lai vienotos par balvu saņemšanu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+