×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
1. februāris, 2012
Drukāt

Šveicē notiks Jaunā Rīgas teātra “Garā dzīve” viesizrādes

hermanis_alvis2
Jaunais Rīgas teātris no šodienas līdz 3.februārim viesosies Šveicē, lai Bāzeles kultūras centrā “Kaserne Basel” demonstrētu izrādi “Garā dzīve”, aģentūru LETA informēja teātra Reklāmas daļas vadītāja Dagnija Grīnfelde.

Režisora Alvja Hermaņa veidotā izrāde “Garā dzīve” pirmizrādi piedzīvoja 2003.gada decembrī.
“Kaserne Basel” ir lielākais mūsdienu teātra, dejas un populārās mūzikas centrs ziemeļrietumu Šveicē. Šis Bāzeles kultūras centrs apvieno mākslas avangardu ar aktuālām popkultūras formām, piedāvājot ap 240 notikumu gadā. Tā ir inovatīva laikmetīgās mākslas laboratorija, kas veido starpdisciplinārus projektus, iepazīstina publiku ar Šveices un starptautiski atzītu mākslinieku un kompāniju sniegumu, kā arī veicina jaunu mākslinieku ienākšanu kultūras laukā.
2010.gadā “Kaserne Basel” svinēja pastāvēšanas trīsdesmito gadadienu, bet ēka celta 1863.gadā, savukārt no 2000.gada līdz 2002.gadam tajā veikti plaši renovācijas un restaurācijas darbi.
“Kaserne Basel” vadītāji kopš 2008.gada ir Kārena Šlēvita un Tomass Kellers.
Jaunais Rīgas teātris ar izrādi “Garā dzīve” Šveicē viesojies jau agrāk, jo 2005.gada oktobrī izrāde bija skatāma Cīrihē.

Jaunais Rīgas teātris no šodienas līdz 3.februārim viesosies Šveicē, lai Bāzeles kultūras centrā “Kaserne Basel” demonstrētu izrādi “Garā dzīve”, aģentūru LETA informēja teātra Reklāmas daļas vadītāja Dagnija Grīnfelde.Režisora Alvja Hermaņa veidotā izrāde “Garā dzīve” pirmizrādi piedzīvoja 2003.gada decembrī.”Kaserne Basel” ir lielākais mūsdienu teātra, dejas un populārās mūzikas centrs ziemeļrietumu Šveicē. Šis Bāzeles kultūras centrs apvieno mākslas avangardu ar aktuālām popkultūras formām, piedāvājot ap 240 notikumu gadā.

Tā ir inovatīva laikmetīgās mākslas laboratorija, kas veido starpdisciplinārus projektus, iepazīstina publiku ar Šveices un starptautiski atzītu mākslinieku un kompāniju sniegumu, kā arī veicina jaunu mākslinieku ienākšanu kultūras laukā.2010.gadā “Kaserne Basel” svinēja pastāvēšanas trīsdesmito gadadienu, bet ēka celta 1863.gadā, savukārt no 2000.gada līdz 2002.gadam tajā veikti plaši renovācijas un restaurācijas darbi.

“Kaserne Basel” vadītāji kopš 2008.gada ir Kārena Šlēvita un Tomass Kellers.

Jaunais Rīgas teātris ar izrādi “Garā dzīve” Šveicē viesojies jau agrāk, jo 2005.gada oktobrī izrāde bija skatāma Cīrihē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+