×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
4. septembris, 2013
Drukāt

Šveice piedāvā stipendijas


Foto - LETAFoto - LETA

Līdz 1. novembrim Latvijas doktoranti un jaunie zinātnieki var pieteikties Šveices Stipendiju fonda finansējumam, lai doktorantūras vai pēcdoktorantūras darba ietvaros izstrādātu augstas kvalitātes pētījumus Šveicē. 


 

Doktorantūras studenti konkursā var piedalīties ne agrāk kā vienu gadu pēc maģistra grāda, bet jaunie zinātnieki ‒ ne vēlāk kā piecus gadus pēc doktora grāda iegūšanas. Pieteikties tiesīgi 18 Latvijas augstskolu un 125 zinātnisko institūtu pārstāvji. Stipendijas lielums atkarīgs no tās veida un Šveicē pavadītā laika. Doktorantiem stipendiju var piešķirt no 6 līdz 24 mēnešiem, jaunajiem zinātniekiem – no 6 līdz 18 mēnešiem, savukārt pētījuma vadītājiem, kuriem iespējams doties uz Šveici pieredzes apmaiņā, vizītes ilgums iespējams līdz piecām dienām.

Aptuvenais stipendijas apjoms doktorantūras studentiem varētu būt 2400 līdz 2600 latu mēnesī, jaunajiem zinātniekiem ‒
ap 3900 latiem mēnesī, bet apmaiņas vizītes stipendija varētu būt ap 1462 latu. Interesentus aicina apmeklēt informatīvos seminārus par programmu un pieteikšanās kārtību stipendijām. Pieteikšanās informatīvajiem semināriem elektroniski VIAA mājaslapā www.viaa.gov.lv.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+