×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
13. augusts, 2014
Drukāt

Šveices kalnos no sliedēm noskrējis vilciens ar 200 pasažieriem; 11 ievainotie

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Rescuers work near a train after it was derailed by a landslide near Tiefencastel, in a mountainous part of eastern Switzerland, on August 13, 1014. A landslide derailed a passenger train in the Swiss mountains on August 13 sending one carriage plunging into a ravine but it appeared that miraculously there had been no deaths. AFP PHOTO / MICHAEL BUHOLZER

Trešdien Šveices kalnos zemes nogruvumā no sliedēm noskrējis pasažieru vilciens, vienam vagonam teju iegāžoties aizā, ievainojumus guvuši 11 cilvēki, taču brīnumainā kārtā neviens nav gājis bojā.

Kāds pasažieris pastāstīja, ka viens vagons noslīdējis no dzelzceļa uzbēruma un slīdējis lejup pa aizas malu, taču pēc desmit vai divdesmit metriem ieķēries kokos.

Šveices medijos publicētie fotoattēli rāda, kā vēl viens vagons bīstami karājas pāri aizas malai. Pārbiedētie pasažieri stāsta, kā sastājušies viena vagona galā, lai nepieļautu tā iegāšanos bezdibenī.

Astoņu vagonu reģionālais vilciens bijis ceļā starp kalnu kūrortu Sanktmoricu un reģionālo galvaspilsētu Kūru Šveices austrumos, kad tas plkst.12.45 noskrējis no sliedēm.

Vietējā policija avāriju raksturoja kā nopietnu, taču neviens cilvēks nav gājis bojā. No sliedēm noskrējuši vismaz trīs vagoni, un vairāki cilvēki guvuši ievainojumus.

Vilcienā brauca aptuveni 200 cilvēku. Avāriju izraisīja zemes nogruvums, jo reģionā vairākas dienas nemitējas lietusgāzes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+