×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
17. septembris, 2012
Drukāt

Sveiciens senioriem

Pēdējā laikā mūsu vecākā paaudze, seniori, sasnieguši 60 – 70, retāk arī 80 gadus, grib palepoties, uz ko vēl katrs būtu spējīgs gan darbos, gan nedarbos.

 

Tad nu nolēmu ar visiem senioriem tā draudzīgi parunāties un varbūt vēl kādu pārspēt. Palepošos, ka man septembrī ap pirmajām salnām piepildīsies 99 gadi. Tad jau laikam būšu pārspējis lielāko daļu no visiem senioriem un man līdzīgo būs pavisam maz.

Pastāstīšu īsi par sevi.

Es vēl normāli dzirdu un redzu, tāpēc vēl abonēju trīs laikrakstus, bet nav jau laika tos izlasīt. Vēl droši stūrēju “Audi”, jau 50 gadus bez avārijām. Nodarbošanās? Latvijas Amatniecības kameras goda meistars ozola koka mucu gatavošanā.

Vecumdienas sāku vadīt pēc 90 gadiem, bet, lai vēl veselību saglabātu līdz simtam, šo to pastrādāju “uz pusslodzi”, jo tikai darbs dziedē, bet ilgstoša atpūta novājina. Olimpiādes laikā gan sapņos, gan nomodā biju Londonā, par mūsējo sasniegumiem man nobira gan prieka, gan bēdu asaras.

Domāju, ka visus seniorus pārsteidz lielā pateicība par mūsējo sasniegumiem Londonā. No desmitās līdz divdesmitajai vietai sasniegums esot ļoti augsts. No 30. līdz 60. vietai sasniegums arī ir labu labais. 98. vieta – vislabākā, jo meitene esot atdevusi visus spēkus, bet citi tos taupījuši, paliekot pēdējie.

Ja jau galvenais esot piedalīšanās olimpiādē, ne sasniegumi, tad uz nākamo olimpiādi var pieteikties simtiem tādu “varonīšu”.

 

Cienījamie lasītāji!

Uzrakstiet arī jūs par savām interesēm, pārdomām, par to, ar ko nodarbojaties, kopš esat pensijā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+