×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
29. aprīlis, 2017
Drukāt

Sveizija “Netīro deju” ādas jaka pārdota izsolē. Summa iespaidīga (1)

Foto - Telegraph.co.ukFoto - Telegraph.co.uk

Melna ādas jaka, kuru amerikāņu aktieris Patriks Sveizijs valkāja 1987.gada kulta filmā “Netīrās dejas” (“Dirty Dancing”), piektdien tika pārdota izsolē Losandželosā par 62 000 ASV dolāru, ievērojami pārsniedzot izsoles sākumcenu – 6000 dolārus.

Izsolē, kas notika septiņarpus gadus pēc Sveizija nāves, tika pārdoti vairāki desmiti viņa personīgo mantu.

Sērfošanas dēlis, kuru Sveizijs lietoja filmā “Šķeļot viļņus” (“Point Break”), arī tika pārdots par vairāk nekā 60 000 dolāru. Aktiera privātais sporta automobilis “DeLorean”, kas būvēts 1981.gadā, tika nosolīts par 81 250 dolāriem.

Sarkanbrūns zīda krekls un “Reebok” kedu pāris, ko Sveizijs valkāja filmā “Spoks” (“Ghost”), tika pārdoti par nepilniem 18 000 dolāru.

Aktiera atraitne Laiza Niemi Sveizija sacīja, ka pārdod šīs lietas, lai dalītos tajās ar cilvēkiem, kuri “tās lolotu”.

Sveizijs ieguva pasaules slavu ar deju skolotāja lomu filmā “Netīrās dejas”, savukārt par lomu filmā “Spoks” viņš tika nominēts Zelta globusam.

Viņš nomira ar aizkuņģa dziedzera vēzi 2009.gada septembrī 57 gadu vecumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+