Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
21. februāris, 2016
Drukāt

Svešs suns sejā sakož bērnu, radot nopietnas traumas (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Sestdien, 20.februārī, mediķi Latgales reģionā snieguši palīdzību 11 gadus vecam zēnam, kuru sejā sakodis svešs suns, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Suņa kodiena rezultātā zēnam sejā bijusi plaša brūce ar audu bojājumiem. Zēns nogādāts Rīgā, Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Savukārt Rīgas reģionā četrus gadus veca meitene elektrības rozetē ielikusi atslēgas, gūstot elektriskās strāvas triecienu. Meitene nogādāta slimnīcā.

Zemgales reģionā novēloti pēc mediķu palīdzības vērsies kāds 42 gadus vecs vīrietis, kurš pirms vairākām dienām uzlējis virsū sev karstu ūdeni no tējkannas. Vīrietis nogādāts slimnīcā ar pēdas un kāju pirkstu termisku apdegumu.

Savukārt Zemgales reģionā 26 gadus vecs vīrietis guvis darba traumu. Vīrietis, strādājot ar āmuru, trāpījis ar darbarīku sev pa pirkstu. Mediķi vīrieti nogādāja slimnīcā ar pirksta vaļēju lūzumu un cīpslu bojājumiem.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1320 izsaukumiem, no tiem 200 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Mīļais, mīļais neprognozējamais sunītis.

  2. kad reiz ar tiem dzīvnieku suņiem tik jēgā un liks vismaz mēslus aiz sevis satīrīt?????????????? bēgļi viņiem nepatīk……..

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+