×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
30. aprīlis, 2017
Drukāt

Svētceļnieki kājām dosies no Rīgas uz Skaistkalni (1)

Foto LETAFoto LETA

Ceturtdien, 4.maijā, desmito reizi no Rīgas svētā Franciska baznīcas uz Skaistkalnes Dievmātes – Ģimeņu karalienes svētnīcu kājām dosies dažādu vecumu svētceļnieki, aģentūru LETA informēja priesteris Ilmārs Tolstovs.

Šogad īpašais lūgšanu nodoms ir lūgties par topošiem katoļu garīdzniekiem, jo tieši šogad, kad tiek atzīmēta Latgales kongresa 100 gadskārta, īpaši tiek uzsvērts katoļu garīdzniecības ieguldījums vienotas Latvijas izveidošanā, Latvijas neatkarības rītausmā, norāda Tolstovs. Svētceļojumā tā dalībnieki lūgsies arī par jauniešiem, kuri domā par ģimenes dzīvi, meklē savas otrās pusītes vai arī ir domājuši par dzīvi klosterī.

Svētceļojums sāksies plkst.11 ar svēto Misi svētā Franciska baznīcā Rīgā, Katoļu ielā 16. Nakšņošanas vietas plānotas Ķekavā, Vecumniekos un Bārbelē.

Svētdien, 7.maijā plkst.12 Skaistkalnes svētvietā dievkalpojumu vadīs Jelgavas Romas katoļu diecēzes bīskaps Edvards Pavlovskis un visu svētceļojuma norisi tiešraidē translēs Radio Marija Latvija.

Pasākumam nekur nav jāreģistrējas vai jāpiesakās. Līdzi jāņem visas svētceļojumam nepieciešamās lietas, smagākās tiks vestas ar automašīnu. Par ēšanu dalībniekiem ir jārūpējas pašiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+