Horoskopi un mistika
Ezoterika

Trīs zodiaka zīmes – savā būtībā īsti psihologi 0

Foto: Pexels

Ir cilvēki, kuriem piemīt dabīgs psihologa talants. Bet starp visām zodiaka zīmēm ir trīs, kurām piemīt īpaša spēja pateikt, kāds cilvēks stāv viņa priekšā.

Vēzis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem piemīt slepenais ierocis – intuīcija. Pirmais viedoklis par tevi var kļūt arī par pēdējo, jo Vēzis uzreiz nekļūdīgi pateiks, kas stāv viņa priekšā.

Apveltīts ar īpašu intuīciju, Vēzis tūlīt sapratīs, vai tu saki patiesību, vai viņu maldini. Pacietīgie un mierīgie Vēži bez problēmām un bez emocijām izkļūs ārā no jebkuras sarežģītas situācijas. Viņi būs spējīgi pateikt par tevi to, ko tu pats sev baidies atzīt.

Aukstasinīgie Vēži dzīves laikā arvien vairāk pārliecinās savu ieskatu pareizībā, un vēlāk viņi arvien biežāk to uzsvērs.

Jaunava

Jaunava ir spējīga ikvienu lietu salikt pa plauktiņiem. Ass prāts un loģiskā domāšana, kā arī spēja pievērst uzmanību mazākajām detaļām pārvērš Jaunavu īstā mis Mārplā.

Jaunavas ir spējīgas pārvaldīt savas emocijas un spējīgas pieslēgt analītisko domāšanu ikvienā situācijā. Jaunavas ir īsti draugi, bet tikai tajā gadījumā, ja Jaunavu ciena.

Ja tu izrādi necieņu Jaunavai, tad tu kļūsi par ienaidnieku Nr.1. šīs zīmes pārstāvim un saņemsi to, ko esi pelnījis.

Skorpions

Saistītie raksti

No visām trijām zodiaka zīmēm, Skorpions ir pati bīstamākā zīme. Ja Vēzim un Jaunavai emocionālais diapazons mēdz “uzsprāgt” dažreiz, kad ir pārāk sakrājušās emocijas, tad Skorpions spēj transformēt savas jūtas, lai izzinātu kādu labāk.

Skorpions ir spējīgs pats izraut cilvēku no savas sirds, pat to, kuru mīl neprātīgi.

Skorpions nepiedod un nedod otru iespēju, pat ja viņa priekšā ir izliktas visas kārtis un fakti, kas parāda tavu nevainību. Tā vietā viņš izmantos šos faktus, lai tevi pilnīgi iznīcinātu.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv