Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
30. novembris, 2014
Drukāt

Svētdien apmeklētājus gaida vismaz seši slēpošanas kalni

Foto-LETAFoto-LETA

Slēpotāji slēpošanas trasē "Riekstukalns" Baldonē.

Svētdien, 30.novembrī, būs atvērtas vairākas Latvijas slēpošanas trases, liecina aģentūras BNS apkopotā informācija.

Baldones novadā esošais “Riekstukalns” pirmos apmeklētājus uzņēma sestdienas vakarā, un svētdien darba laiks būs no plkst.9 līdz 22. Būs atvērtas divas trases – galvenā, kur sniega segas biezums ir 50 centimetru, un iesācēju, kur sapūsts 30 centimetru dziļš sniegs.

Atpūtas parkā “Žagarkalns”, kas sezonu atklāja jau sestdien, novembra pēdējā dienā no plkst.10 līdz 21 būs atvērtas Cīruļkalna abas puses, kā arī iesācēju kalns. Apmeklētājiem tiks piedāvāti visi kalna servisi, tostarp instruktoru pakalpojumi.

“Ozolkalnā”, kas arī atrodas pie Cēsīm, svētdien no plkst.12 līdz 20 būs atvērta Zaļā trase ar krēslu pacēlāju, darbosies arī inventāra noma.

Atpūtas un sporta kompleksā “Kaķītis”, Siguldā, no plkst.10 līdz 20 apmeklētājus gaidīs mazais kalns.

Siguldas apkaimē svētdien no plkst.11 līdz 20 būs atvērta arī daļa no Reiņa trases, darbosies viens pacēlājs.

Turklāt Siguldā jau nedēļu atvērta saldētā distanču slēpošanas trase jeb Laurenču trase.

Slēpošanas centrā “Baiļi”, Valmieras apkaimē, sezona tiks atklāta svētdien plkst.11, un līdz plkst.20 apmeklētājiem būs pieejami divi pacēlāji.

Vairāki citi slēpošanas kalni darbību cer uzsākt jaunnedēļ.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+