×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
13. maijs, 2014
Drukāt

Svētdien noskaidrosies konkursa “Ineses Galantes Talanti.LV” laureāti

Foto: LETAFoto: LETA

Svētdien, 18. maijā J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notiks talantu konkursa “Ineses Galantes Talanti.LV” fināls, kurā visas dienas garumā uzstāsies 45 jaunie talanti no visas Latvijas, informē Ineses Galantes fonda pārstāvji.

“Kopā ar žūriju esam dzirdējuši un iepazinuši fantastiski daudz talantīgu mūziķu. Jāsaka, ka finālistu noteikti ir daudz vairāk nekā mēs, diemžēl, esam spējuši uzaicināt, bet konkurss paliek konkurss, un finālisti ir izvirzīti. Mīļi aicinām visus mūzikas mīļotājus nākt klausīties un atbalstīt,” aicina Inese Galante, konkursa žūrijas priekšsēdētāja.

Kopumā talantu konkursā bija pieteikušies 280 dalībnieki, piecos pusfinālos Rīgā, Rēzeknē un Ventspilī žūrija Ineses Galantes vadībā noklausījās 166 jaunos talantus, no kuriem uz finālu izvirzīja 45 dalībniekus, un vēl 42 dalībniekiem piešķīra atzinības rakstu. Konkursā ir pārstāvēta gan klasika, gan džezs, jaunākajam no pieteiktajiem dalībniekiem ir tikai četri gadi.

Līdz 15. maijam turpinās balsojums par “Publikas simpātiju” balvu konkursa mājas lapā www.inesesgalantestalanti.lv. Tas noteiks, kurš talants saņems “Publikas simpātijas” balvu – 500 eiro ceļojuma dāvanu karte kāda mūzikas pasākuma apmeklējumam. Pirmajā nedēļā par saviem favorītiem cilvēki bija nobalsojuši 21 000 reižu.

Balvās laureātiem – uzstāšanās “Summertime” festivālā, mācību stipendijas un naudas balvas
Visās konkursa kategorijās tiks pasniegti godalgoto laureātu diplomi, naudas balvas pirmo triju vietu ieguvējiem – attiecīgi 500, 300 un 100 eiro apmērā. Tāpat pirmo trīs vietu ieguvēji katrā kategorijā balvā iegūs mācību stipendiju 100 eiro mēnesī uz pusgadu. Visnozīmīgākā balva visu četru kategoriju uzvarētājiem būs uzaicinājums uzstāties festivālā “Summertime – aicina Inese Galante” Dzintaru koncertzālē šī gada augustā.

Papildus balva tiks pasniegta skolai, kura konkursam iesūtījusi visvairāk pieteikumus – tā saņems balvā 500 eiro un 30 ielūgumus uz desmit gadu jubilejas festivālu “Summertime – aicina Inese Galante”.

Ieeja konkursa fināla koncertā svētdien – bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+