×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
27. novembris, 2015
Drukāt

Svētdien Rīga iemirdzēsies svētku ugunīs

Foto: LETAFoto: LETA

Pirmajā adventē, 29. novembrī, plkst.17 līdz ar Rīgas svētku egles un Ziemassvētku tirdziņa atklāšanu Doma laukumā simboliski tiks ieslēgts arī pilsētas svētku apgaismojums, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Pasākumā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S).

Kopumā šogad Rīgā uzstādīti 3090 LED dekori un 1690 LED gaismas virtenes, tostarp 260 jauni dekori Bastejkalna kokos un Pils laukumā.

Gaismas rotas tradicionāli izvietotas Vecrīgā, 11.novembra krastmalā, uz Vanšu tilta, uz Akmens tilta, 13.janvāra, Alberta, Antonijas, Elizabetes, Tērbatas, Strēlnieku, Andreja Pumpura, Jura Alunāna, Vaļņu, Aleksandra Čaka, Marijas, Krasta, Brīvības, Krišjāņa Valdemāra, Merķeļa, pulkveža Brieža, Krišjāņa Barona un Mūkusalas ielās, Raiņa, Brīvības, Kalpaka un Aspazijas bulvāros, Bastejkalna parkā, Esplanādē, citos parkos un skvēros, gan pilsētas centrā, gan ārpus tā.

Ziemassvētku un Jaungada laiku īpašā izgaismojumā pilsēta sagaida jau septīto gadu. To atzinīgi novērtējuši gan rīdzinieki, gan pilsētas viesi, kuru ap Ziemassvētkiem Rīgā parasti kļūst vairāk.

Gaismas dekorus pilsētā uzstāda un apkalpo pašvaldības aģentūra “Rīgas gaisma”, un paredzēts, ka gaismas rotājumi Rīgā varētu būt līdz janvāra vidum – atkarībā no laikapstākļiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+