Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. jūnijs, 2015
Drukāt

Svētdien tiks norīkoti papildu elektrovilcieni uz Dubultiem un Vecāķiem

Foto-LETAFoto-LETA

Pasažieru pārvadājumu labākai nodrošināšanai šodien, 28.jūnijā, tiks norīkoti papildu elektrovilcieni, informē AS “Pasažieru vilciens” (PV).

Tiks norīkoti elektrovilcieni Rīga-Dubulti ar atiešanas laiku no Rīgas plkst.17.20 un Rīga-Dubulti ar atiešanas laiku no Rīgas plkst.18.42.

Tāpat tiks norīkoti elektrovilcieni Dubulti-Rīga ar atiešanas laiku no Dubultiem plkst.18.16 un Dubulti-Rīga ar atiešanas laiku no Dubultiem plkst.19.37.

Tiks norīkots arī papildu elektrovilciens Vecāķi-Rīga ar atiešanas laiku no Vecāķiem plkst.18.11.

Sīkāka informācija pieejama PV interneta mājaslapā “www.pv.lv”, dzelzceļa stacijās, pa dzelzceļa bezmaksas uzziņu tālruni 80001181, kā arī pa uzziņu dienesta tālruni 1188.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+