×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
21. marts, 2016
Drukāt

Svētdien ugunsgrēkos nodegušas vairākas ēkas

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Svētdien ugunsgrēkos nodegušas vairākas ēkas, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Svētdien no rīta plkst. 4.01 VUGD saņēma izsaukumu uz Rēzeknes novada Ozolaines pagastu, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu dzīvojamā māja deg ar atklātu liesmu 84m2 platībā. Plkst. 7.45 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 4.26 tika saņemts izsaukums uz Krustpils novada Atašienes pagastu, kur dega vienstāvu ēka. Ierodoties ugunsdzēsējiem glābējiem, konstatēts, ka deg neapsaimniekota ēka 70m2 platībā un tai iebrucis jumts. Plkst. 6.58 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 9.48 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Ikšķiles novada Tīnūžu pagastu, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu dzīvojamās mājas garāžas telpas jumta konstrukcijas 80m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 13.53.

Svētdienas pēcpusdienā plkst. 17.24 tika saņemts izsaukums uz Aizputes novada Kazdangas pagastu, kur dega vairākas ēkas. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu 200m2 platībā deg divi blakus esoši koka šķūņi. Plkst. 19.40 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, kūla, siena ruļļi, koka dobums, dīvāns, vieglā automašīna, pirts, trīs dārza mājas, divi šķūņi, sodrēji četru ēku dūmvados un trijos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās palīgā nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem un dzīvniekiem. Sestdien Rēzeknes ielā Daugavpilī ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja noņemt sievietei gredzenu no uztūkuša pirksta. Sestdien Medņu ielā Ventspilī suns bija iekritis ūdenī un saviem spēkiem netika krastā – ugunsdzēsēji glābēji ar glābšanas dēļa palīdzību nogādāja suni krastā. Savukārt svētdien Smilšu ielā Jelgavā no automašīnas motortelpas tika atbrīvots tajā iesprūdis kaķis.

Kopumā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 83 izsaukumus – 45 uz ugunsgrēku dzēšanu, tajā skaitā 15 uz kūlas ugunsgrēkiem, un 24 uz glābšanas darbiem, savukārt 14 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+