×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
11. marts, 2016
Drukāt

Svētdien Vēstures un kuģniecības muzejā – “Mazo rīdzinieku diena”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 13. martā, no plkst. 11. līdz 17 Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina uz kārtējo “Mazo rīdzinieku dienu”, LA.lv uzzināja muzejā.

Muzeja svētdienas programmā ekskursija izstādē “Mazie rīdzinieki” plkst. 12, 13, 15, 16. Izstāde aicina atcerēties un dalīties ar savām bērnības dienu atmiņām, bet bērnus – iepazīties ar iepriekšējo paaudžu bērnības pasauli. Radošajā darbnīcā, kas no plkst. 11 līdz 17 darbosies izstādē, bērni aicināti zīmēt savu ģimeni, Rīgu, muzejā ieraudzītos interesantos priekšmetus, kā arī lelles, pilis, rotaļlietas, piedzīvojumus, kā arī gūt iemaņas guļbūves māju būvēšanā, palasīt jau piemirstas bērnu grāmatas, sacerēt pasakas, dzejoļus, dziesmas – vārdu sakot, gūt prieku par esību bērnībā. Protams, arī pašu mīļākās rotaļlietas labprāt atnāks uz muzeju kopā ar saviem draugiem. Pēc aktīvās darbošanās būs iespēja apskatīt visu muzeju.

“Mazo rīdzinieku dienas” aktivitāšu apmeklētājiem muzejs dāvā īpaši draudzīgo ieejas maksu: 1,42 eiro, skolēniem un pensionāriem 0,71 eiro, pirmsskolas vecuma bērniem – bez ieejas maksas.

Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja izstāde “Mazie rīdzinieki” veltīta rīdzinieku bērnības pasaulei cauri laikiem. Izstādē apskatāmi gan muzeja krājumā glabātie, gan no jauna iegūtie, ar rīdzinieku leģendām un dzīves stāstiem apvītie priekšmeti, kas Rīgā lietoti bērnu aprūpei, izklaidei, apģērbšanai un izglītībai laika posmā no 18. gadsimta līdz mūsdienām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+