Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
1. novembris, 2015
Drukāt

Svētdienas rītā autoceļi vietām apledojuši, tos kaisa 76 tehnikas vienības

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Agrā 1.novembra rītā vairākos ceļu posmos Latvijā ir apledojums jeb tā dēvētais melnais ledus, liecina dati no ceļu meteostacijām un autobraucēju ziņotais.

Apledojums iespējams visos reģionos, izņemot Kurzemes rietumus. Tostarp ziņas par ledu uz brauktuves saņemtas no Liepājas šosejas pie Skrundas, kur arī notikusi avārija, un no Ventspils šosejas posma Tukums – Jūrmala.

“Latvijas Valsts ceļi” vēsta, ka apledojums ir arī vietām Talsu, Rīgas un Valmieras pusē. Ceļu kaisīšanas darbos iesaistītas 76 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp braucošiem transportlīdzekļiem.

Autoceļu ziemas uzturēšanas sezona sākas 1.novembrī un ilgst līdz 31.martam. Šajā laikā ceļu uzturētāji ir mobilizēti darbam visu diennakti.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (4)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+