Latvijā
Novados

Svētes pagastā uguns noposta saimniecības ēku 16


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs attēls. Foto-Shutterstock

Platības ziņā lielākais ugunsgrēks vakar izcēlās Svētes pagastā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Jelgavas novada Svētes pagastā dega saimniecības ēka 100m2 platībā. Izsaukums uz notikuma vietu saņemts plkst. 8.25 un ugunsgrēks likvidēts plkst. 10.35.

Plkst. 12.43 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tārgales ielu Ventspilī, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties konstatēts, ka trīsstāvu mājas otrā stāva dzīvoklī deg sadzīves priekšmeti 2m2 platībā. No piedūmotajām telpām evakuēti četri cilvēki. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 13.13.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, malka, jumts, bēniņi, saimniecības ēka, kravas automašīna un sodrēji divu ēku dūmvados.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar Sarkandaugavas ielā Rīgā, ugunsdzēsēji glābēji no apmēram 2,5m dziļas kanalizācijas akas izcēla suni un atdeva saimniekiem.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 24 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu un 10 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Saistītie raksti
LA.lv