Mobilā versija
+2.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
27. decembris, 2012
Drukāt

Svētki uz ceļiem bijuši visai asiņaini

satiksme_ziema_riga_brivibas

Garās Ziemassvētku brīvdienas uz Latvijas ceļiem ir bijušas visai asiņainas, jo avārijās gājuši bojā seši cilvēki, šorīt Latvijas Radio atzina Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Guntars Marķitāns.

Policista vērtējumā, liela ietekme uz šo rādītāju bijusi laika apstākļiem – vispirms bija sals un puteņi, ko nomainīja atkusnis un pamatīgs apledojums. Marķitāns atgādināja, ka autovadītājiem ir jābrauc prātīgi, jo uz lielākiem ceļiem stāvoklis ir normāls, bet uz mazākas nozīmes ceļiem – visai bēdīgs.

Brīvdienās policija noķērusi 787 atļautā braukšanas ātruma pārkāpējus. Šis skaitlis esot vērtējams kā visai neliels, un tas arī varētu būt saistīts ar laika apstākļiem, jo autovadītāji tomēr pārsvarā izvēlējušies braukt prātīgi.

Marķitāns atgādināja, ka uz Latvijas ceļiem darbu turpina četri policijas īpašumā esošie fotoradari – divi no tiem tiek izmantoti Rīgā un tās apkārtnē, bet pa vienam – Kurzemē un Latgalē.

Svētku brīvdienās policija noķērusi 108 ceļu satiksmes darbiniekus, kuri bija alkohola reibumā.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+