Mobilā versija
+13.8°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
29. decembris, 2014
Drukāt

Svētku brīvdienās bērnu slimnīcā palīdzība sniegta 1269 bērniem, stacionēti – ap 200

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Aizvadītās Ziemassvētku brīvdienas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas traumatologiem bija salīdzinoši mierīgas, savukārt pediatriem tas bija saspringts darba laiks – pēdējo piecu dienu laikā pēc palīdzības vērsās 1269 bērni, no kuriem, izvērtējot veselības stāvokli, slimnīcā nonāca ap 200 bērniem, aģentūru BNS informēja bērnu slimnīcas Sabiedrisko attiecību dienesta vadītāja Romēna Namniece.

Traumas bērni guvuši salīdzinoši maz – kopumā 176 bērni. Uzsniegot sniegam, gūtas pirmās ziemai raksturīgās traumas, slidinoties, braucot ar ragaviņām vai slēpojot.

Pediatri svētku brīvdienās kopumā konsultējuši 1093 bērnus, izvērtējot viņu veselības stāvokli, stacionēti tika 194 bērni.

26. decembrī un 27.decembrī Neatliekamās medicīniskās palīdzības un observācijas nodaļas mediķi bija pārslogoti, jo šajās dienās pēc palīdzības vērsās teju 240 pacientu. Lielākoties pie mediķiem vērsās bērni ar paaugstinātu temperatūru, alerģiskām reakcijām, kas saistītas ar pārmērīgu augļu un saldumu lietošanu, kā arī vēdera graizēm un vemšanu, kas saistītas ar pārēšanos.

Lai mazinātu gaidīšanas laikus pacientiem BKUS Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā, slimnīca aicina vecākus vērsties pēc palīdzības arī pie dežūrārstiem Rīgā un citās lielākajās pilsētās, kuri sniedz palīdzību visiem bērniem, neatkarīgi no tā, pie kura ģimenes ārsta pacients ir reģistrēts.

Situācijās, kad nepieciešama mediķa konsultācija, iespējams zvanīt arī uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001, rakstīt e-pastu uz “medkonsultacija@gmail.com” vai rakstot saziņas programmā “Skype” – lietotājvārds “medkonsultacija”.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+