Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
8. janvāris, 2013
Drukāt

Svētku laika avārijas

“Samērā mierīgi,” tā aizvadīto svētku laiku norises uz Latvijas ceļiem vērtē policijas amatpersonas. Tiešām – vissmagākā līmeņa traģēdiju bijis mazāk nekā pērn.

 

Taču, ja neesam slinki un pajautājam par kopējo CSNg skaitu vienīgajam publiski pieejamajam informācijas avotam www.latvija.lv, izrādās, ka aptuveni 500 braucieni laikā no 23. decembra līdz 2. janvārim beigušies ne gluži tā, kā gribēts. 399 gadījumos cietuši tikai transporta līdzekļi. Šis skaitlis faktiski ir krietni lielāks, jo policijas statistikā neparādās gadījumi, kad puses vienojušās un aizpildījušas tā saukto saskaņoto paziņojumu. 59 avārijās cietuši cilvēki. Gandrīz simts cilvēku. Turpmākas rīcības korekcijai svarīgi būtu šīs avārijas sagrupēt, noskaidrot būtiskos iemeslus. Un tā – vairāk nekā trešdaļa cietušo ir gājēji. Gājēji tumsā. Gājēji lielajās pilsētās. Rīgā, Daugavpilī, Liepājā un Valmierā. Morāle – mēs ejam neuzmanīgi. Mēs joprojām braucam pārāk ātri slikti pārskatāmās vietās, maldīgi mierinot sevi ar to, ka spidometrs rāda “atļautos” 50 km/h. Piesardzīgāk! Pavasaris vēl tālu.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+