×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
22. decembris, 2014
Drukāt

Svētku laikā policija pastiprināti rūpēsies par drošību

pirotehnika

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka laikā no 23. decembra līdz 5. janvārim policija veiks pastiprinātu sabiedriskās kārtības un ceļu satiksmes drošības uzraudzību, lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un ceļu satiksmes drošību, kā arī nepieļautu ceļu satiksmes negadījumos cietušo personu skaita palielināšanos, portālam LA.lv paskaidroja VP ZRP priekšnieka palīdze Ieva Sietniece

Pastiprināta uzmanība tiks pievērsta svētku svinību norises vietām, mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku – gājēju, velosipēdu un mopēdu vadītāju kontrolei, kā arī pārkāpumiem, kas saistīti ar drošības jostu, aizsargķiveru un bērnu sēdeklīšu lietošanas noteikumu ievērošanu, vienlaicīgi skaidrojot riskus, kas rodas Ceļu Satiksmes noteikumu neievērošanas gadījumos. Tiks pievērsta uzmanība tam, vai autovadītāji nevada transportlīdzekli alkohola vai citu apreibinošu vielu iespaidā, kā arī, vai tiek ievērots atļautais braukšanas ātrums.

Papildus policija svētku laikā pastiprināti kontrolēs vai netiek pārkāptas pirotehnisko izstrādājumu aprites noteikumu prasības,norādīja Sietniece. Īpaša uzmanība tiks pievērsta tam, lai pirotehniskos izstrādājumus netirgo nelicencētās tirdzniecības vietās, tie netiek pārdoti personām, kuras nav sasniegušas Pirotehnisko izstrādājumu aprites likumā noteikto vecumu, kā arī lai nepieļautu pirotehnisko izstrādājumu izmantošanas noteikumu pārkāpumus, sevišķi pirotehnisko izstrādājumu izmantošanu huligāniskiem mērķiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+