×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
16. aprīlis, 2015
Drukāt

Sviftas mātei diagnosticē vēzi (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV aktrise un dziedātāja Teilore Svifta paziņojusi, ka viņas mātei ir vēzis.

“Parasti es to, kas notiek ar mani, paturu pie sevis, to apstrādāju un uzrakstu skaņdarbu, kuru jūs izdzirdat krietni vēlāk. Taču šoreiz mana māte gribēja, lai cilvēki šo zina un liek saviem aizņemtajiem vecākiem tomēr doties pie ārstiem pārbaudīt savu veselību,” paziņoja Svifta. “Es ceru, ka jums nekad nebūs jāsaņem šādas ziņas.”

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kas ir Svifta? Kāpēc Latvijā kādam būtu jāuzzina, ka viņas mātei ir vēzis? Latvijā ir simtiem sieviešu, kurām ir vēzis, bet viņas neviens nepiemin. Hū ze fak iz Svifta??? :-)))

    • Gati, jebkura inteliģenta cilvēka pazīme ir kaut pavirši, bet zināt pasaules populārākos aktierus, politiķus un dziedātājus. Lamāšanās kultūras līmeni arī nekādi neceļ.

      • Jāni, Jūs taču lieliski sapratāt, ko es gribēju ar to pateikt, vai ne tā? Ne iekš pāris lamu vārdiem tā sāls, un zināt visādas sviftas, bet nezināt, kas notiek pašu ciemā, arī nav diez kas, ar ko izcelties…

        • Ne gluži. LA portāls ir ļoti daudzpusīgs – ir gan par mūsu cilvēkiem, gan citu zemju. Tas ka kādam ir vēzis vai kāda cita slimība ir ļoti skumji. Mēs varam vēlēt izveseļošanos un just līdzi. Jo vairāk būs ziņas, ka kādai daiļā dzimuma pārstāvei ir konstatēts krūts vēzis, jo vairāk sievietes ies pārbaudīties un atklās šo slimību āgrīnā stadijā, kad vēl var visu labot bez radikālām metodēm.

Draugiem Facebook Twitter Google+