×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
31. janvāris, 2013
Drukāt

Svinības uz ledus kopā ar Disneja varoņiem


ReklāmfotoReklāmfoto

2. un 3. februārī halle “Arēna Rīga” pārtaps krāšņā Disneja karaļvalstī. Amerikāņu ledus teātra kompānijas “Disney on Ice” izrādē “Svinības!” kopā ar leģendāro mikipeli Mikiju un viņa draugiem publika piedzīvos apburošu svētku ceļojumu, pilnu ar jautriem pārsteigumiem, vērojot iespaidīgu slidošanu un krāsainus tērpus. 


 

Vērienīgajā ledus izrādē “Svinības!” mazie un lielie skatītāji tiks iepazīstināti ar vairāk nekā 50 iemīļotiem Disneja varoņiem no 16 skaistākajiem Disneja stāstiem. Varžu princese Tiāna ielūgs uz Valentīndienas svinībām, par ļoti līksmo “Ne-dzimšanas dienas” balli rūpēsies Alise un Trakais Cepurnieks, uz karaļa Džeka Skelingtona Helovīna svētkiem aicinās Disneja pasaules ļaundari, bet Lilo un Stičs aizvedīs uz tradicionālajām havajiešu dzīrēm. Skatītāji nonāks arī tālākās zemēs – Ķīnā apskatīt ķīniešu Jaunā gada sagaidīšanu un Brazīlijā – eksotiskā karnevālā.

“Lepojamies, jo mums ir izdevies panākt to, ka vieni no iecienītāko ģimeņu šovu radītājiem pasaulē ir piekrituši savu jaunāko iestudējumu atrādīt arī Latvijā un Lietuvā,” saka izrādes organizators, Lietuvas kompānijas “Seven Live” vadītājs Jurass Veželis. Viņš piebilst: “Mēs ticam, ka šī izrāde iemiesos gada skaistākās svinības, izgaismos tumšo ziemas perioda noskaņojumu un piepildīs mūsu sirdis ar labo, palīdzot sagaidīt pavasari.”

Gaidāmā izrāde būs patiesi vērienīga – brīnišķīgos priekšnesumus uz ledus izdejos 36 talantīgi daiļslidošanas meistari no visas pasaules, tostarp arī profesionālā slidotāja un nacionālā čempione – rīdziniece Tatjana Zaharjeva, kura iejutīsies Pelnrušķītes lomā. “Arēna Rīga” pārtaps krāsainā Disneja ledus karaļvalstī ar gandrīz 900 kvadrātmetru lielu ledus laukumu. Tai nepieciešamo jauno ledu ne tikai lies sešas dienas, izmantojot 50 000 litru ūdens, bet arī krāsos ar 1000 litriem speciālas baltās krāsas.

“Jau izrādes sākumā ielūdzam ikvienu skatītāju kļūt par mūsu ciemiņu, jo vēlamies, lai publika justos tā, it kā paši piedalītos šovā, nevis tikai to skatītos. Klātesošie kļūst par daļu no tā, ko mēs piedzīvojam uz ledus, – it kā paši kopā ar Mikiju dotos Helovīna izjokošanā vai pavadītu Valentīndienu ar Disneja princesēm,” norāda šova direktore Patrīcija Vinsenta.

Uzveduma atmosfēra ir vēl aizraujošāka, pateicoties lielām videoprojekcijām un gaismas spēlēm, unikāliem kostīmiem un horeogrāfijai, kas dramatiski mainās, pieskaņojoties darbībai uz skatuves: ugunīgiem havajiešu luau dejotājiem vai Helovīna mošķu grupai.

“Svinības!” (“Let’s Celebrat!”) ir viena no piecām jaunākajām kompānijas “Disney on Ice” izrādēm, radīta 2009. gadā, kas joprojām turpina ielīksmot visu ģimeni, apceļojot visu pasauli. Iepriekš pasaulslavenās kompānijas “Disney in Ice” daiļslidotāji Rīgā viesojās 2009. gadā, kad mazos un lielos skatītājus priecēja “Princešu stāsts”.

 

VARBŪT NODER

Izrāde “Svinības!”: 2. II 11.00 (latv. val.); 2. II 15.00 (kr. val.); 3. II 11.00 (kr. val.); 3. II 15.00 (latv. val.).

Biļetes: “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, www.bilesuserviss.lv.

Cena: Ls 15 – 39.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+