Mobilā versija
+0.4°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
8. jūlijs, 2015
Drukāt

Svinīgi no jauna atvērs LNB galveno ieeju un atklās restorāna nosaukumu (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pēc Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē noslēgšanās, kurā galvenā norišu vieta bija Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) pirmie ēkas stāvi, piektdien svinīgā pasākumā no jauna apmeklētājiem atvērs Gaismas pils galveno ieeju Uzvaras bulvārī, aģentūru BNS informēja bibliotēkā.

Svinīgs pasākums ieplānots 10.jūlijā plkst.12. Sniedzot ieskatu LNB darbībā pēc prezidentūras un pakalpojumiem, pirmos lasītājus sagaidīs un uzrunās LNB direktors Andris Vilks un LNB Pakalpojumu departamenta vadītāja Anda Lamaša.

Pasākuma laikā, klātesot šefpavāram Dāvim Kancānam un viņa komandai, apmeklētāji tiks iepazīstināti arī ar aktualitātēm saistībā ar Gaismas pils restorāna darbību, piedāvājumu un nosaukumu.

Līdz ar Latvijas prezidentūras noslēgumu LNB ir uzsākusi pakāpenisku pārkārtošanās procesu, lai atsāktu darbību ierastajā režīmā – atkal izmantojot Konferenču centru un tehniskās telpas –1.stāvā, Ziedoņa zāli, izstāžu zāles, reģistratūru un garderobi 1.stāvā un lasītavu telpas Mezonīna un 2.stāvā. Prognozējams, ka pārkārtošanās varētu ilgt aptuveni divus mēnešus.

Paredzēts, ka laika gaitā apmeklētājiem tiks piedāvāti dažādi jauni pakalpojumi un iespējas – piemēram, restorāns, Latvijas Universitātes Baltijas Austrumāzijas pētniecības centra bibliotēkas lasītava, interneta lasītava, nakts lasītava, īpaši aprīkotas darba vietas cilvēkiem ar redzes traucējumiem, elektroniskie informācijas ekrāni.

Līdz ar jūlija otro pusi interesenti tiks regulāri aicināti uz dažādu tematiku un formātu norisēm – izstādēm, lekcijām, koncertiem, kino vakariem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Norāvušies. Kurā latviešu valodas vārdā ir burts “W” ?

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (4)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+