Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
10. septembris, 2016
Drukāt

Svinot Tēva dienu, Rīgā notiks gājiens un dažādi muzikāli priekšnesumi

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 10.septembrī, Vērmanes dārzā notiks Tēva dienai veltīts festivāls, kā arī īpašs gājiens, aģentūru BNS informēja svētku koordinatore Marta Bormane.

Šie svētki tiek svinēti, lai godinātu tēvus, popularizētu un nostiprinātu ģimenēs tradīciju svinēt ne tikai Mātes, bet arī Tēva dienu, kā arī lai veicinātu sabiedrības izpratni par tēva nozīmi bērna un ģimenes dzīvē. Festivālu jau ceturto gadu rīko vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv”.

Tēva dienu Latvijā oficiāli svin septembra otrajā svētdienā, taču gājiens par godu šai dienai un Tēva dienas festivāls šogad notiks sestdienā.

Tēva dienas gājiens sāksies plkst.12 pie Brīvības pieminekļa, norisināsies pa Brīvības bulvāri un Elizabetes ielu, noslēdzoties Vērmanes dārzā pie lielās skatuves.

Vērmanes dārzā visas dienas garumā gaidāmi dažādi muzikāli priekšnesumi un citas aktivitātes. Plkst.12.20 uz lielās skatuves oficiāli tiks atklāta Tēva diena, kam sekos Dailes teātra aktieru ansambļa “Ilga” priekšnesums. Muzikāli un teatrāli priekšnesumi būs arī uz mazās skatuves.

Parka teritorijā ir paredzētas dažādas fiziskas un izklaidējošas aktivitātes, piemēram, stiprākā tēva noskaidrošana spēka aktivitātēs, kāpšana klinšu sienā, šķēršļu joslas pārvarēšana. Tāpat radošajā darbnīcā varēs pagatavot dāvanu tētiem, bet pie fotosienas varēs uzņemt momentfoto, kas arī uzreiz tiks izgatavots, kā arī mieloties ar bezmaksas zupu un piedalīties tētu mīļāko ēdienu konkursos.

Veselības kvartālā ikviens varēs piedalīties vingrošanā un konsultēties ar veselības speciālistiem. Būs arī sarūpēts vīriešu skaistuma stūrītis. Savukārt ikvienam, kas izies noteiktus radošo aktivitāšu punktus, būs iespēja piedalīties loterijā un laimēt dažādas balvas.

Tēva dienas festivāls Vērmanes dārzā notiks visas dienas garumā – līdz plkst.17.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+