×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
14. februāris, 2014
Drukāt

Svinot Valentīndienu, mīlnieki kaili lec no Siguldas vagoniņa (3)

Foto LGK grupaFoto LGK grupa

Deviņi drosmīgi jauniešu pāri kaili nolēca ar gumiju no Gaisa trošu vagoniņa Siguldā, tādā veidā svinot Sv. Valentīna dienu. Šāda, visu mīlētāju dienas, atzīmēšana notikusi pirmo reizi pasaules vēsturē, portālam “LA.lv” pastāstīja pasākuma rīkotāji no  resursa “Bungee.lv”.

Foto un video – LGK grupa

Organizētāji bija radījuši arī svētkiem atbilstošu noformējumu – katram lēcējam bija pūkainas stringbiksītes un pūkainas drošības jostas. Lēciens pa pliko prasīja ne tikai lielu emocionālo uzdrīkstēšanos, bet arī fizisko izturību – katram lēcējam kailam bija jāpavada apmēram 15 minūtes – sagatavošanās, lēciens, nokļūšana līdz piezemēšanaas vietai.

“Neraugoties uz ziemas apstākļiem, atsaucība šai akcijai bija tik liela, ka nācās veikt izlozi! Tas tikai pierāda, ka cilvēki ir izslāpuši pēc neordinārām un trakām aktivitātēm, lai padarītu savu ikdienu krāsaināku. Iemīlējušies, traki un kaili – tādi bija jaunieši, kuri uzdrīkstējās piedalīties piedzīvojumā! Kā atzina dalībnieki, šis viņiem bija fantastisks piedzīvojums, ko atcerēties visam mūžam un pilnīgi netipiska aktivitāte, ko paveikt kopā ar savu otro pusīti” – tā pasākuma rīkotājs Juris Nečajevs.

Pliko lēcienu organizēja Bungee.lv, kas lēcienus ar gumiju nodrošina jau 25 gadus. Katru gadu ar gumiju izlec ap 3 000 aktīvu cilvēku. Lēcieni notiek no 1. maija līdz 31. oktobrim Siguldā, no Gaisa trošu vagoniņa. Vairāk informācijas: www.facebook.com/BungeeSigulda

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ilzis Stringis-Daiļais Atbildēt

    Āāāāā. Es domāju ka pavisam plikiņi…

  2. traki bet aizraujoshi

Draugiem Facebook Twitter Google+