Mobilā versija
+7.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
4. februāris, 2015
Drukāt

“Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrības” vadītājs Harijs Švarcs atstājis amatu

Foto: LETAFoto: LETA

AS "Swedbank" Ieguldījumu pārvaldes sabiedrības vadītājs Harijs Švarcs piedalās mediju brokastīs, kurās iepazīstina ar jaunā "Pensiju eksperimenta" dalībniekiem un tā norisi, kā arī prezentē atziņas no AS "Swedbank" jaunākā pētījuma par Latvijas iedzīvotāju skatu uz vecumdienām.

Ieguldījumu pārvaldes sabiedrības “Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrība” valdes priekšsēdētājs Harijs Švarcs atstājis amatu.

Švarcs pastāstīja, ka “Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrības” valdes priekšsēdētāja amatu ir atstājis no 1.februāra.

“Es jau kādus 7,5 gadus biju šajā pozīcijā un nolēmu pamēģināt, kādas jaunas lietas,” sacīja Švarcs, norādot, ka turpmāk plāno strādāt ar privātiem projektiem. “Man ir vairākas idejas. Strādāšu un skatīšos,” teica Švarcs.

Viņš piebilda, ka šobrīd ieguldījumu pārvaldes sabiedrības valdes priekšsēdētāja vietas izpildītājs ir sabiedrības vienīgais valdes loceklis Pēteris Stepiņš un uz vakanto pozīciju ir izsludināts konkurss.

Savukārt “Swedbank” ārējās komunikācijas vadītāja Vineta Savicka pastāstīja, ka līdz 9.februārim notiek pretendentu pieteikšanās uz vakanto amatu, un tad tiks vērtēti kandidāti.

“Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrības” vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas “Swedbank Robur”. Komercreģistrā “Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrība” iegrāmatota 1997.gada aprīlī, un sabiedrības pamatkapitāls ir 1,5 miljoni eiro. 2013.gadā “Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrība” strādāja ar peļņu 2,22 miljonu eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (11)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (4)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Pasaule skaitļos. Kuri ir Eiropā pārdotākie auto?Amerikāņu koncerns "General Motors" nolēmis pārdot sev piederošo Eiropas auto zīmolu "Opel" (Lielbritānijā pazīstams arī kā "Vauxhall").
Draugiem Facebook Twitter Google+