Mobilā versija
+2.0°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
4. februāris, 2015
Drukāt

“Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrības” vadītājs Harijs Švarcs atstājis amatu

Foto: LETAFoto: LETA

AS "Swedbank" Ieguldījumu pārvaldes sabiedrības vadītājs Harijs Švarcs piedalās mediju brokastīs, kurās iepazīstina ar jaunā "Pensiju eksperimenta" dalībniekiem un tā norisi, kā arī prezentē atziņas no AS "Swedbank" jaunākā pētījuma par Latvijas iedzīvotāju skatu uz vecumdienām.

Ieguldījumu pārvaldes sabiedrības “Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrība” valdes priekšsēdētājs Harijs Švarcs atstājis amatu.

Švarcs pastāstīja, ka “Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrības” valdes priekšsēdētāja amatu ir atstājis no 1.februāra.

“Es jau kādus 7,5 gadus biju šajā pozīcijā un nolēmu pamēģināt, kādas jaunas lietas,” sacīja Švarcs, norādot, ka turpmāk plāno strādāt ar privātiem projektiem. “Man ir vairākas idejas. Strādāšu un skatīšos,” teica Švarcs.

Viņš piebilda, ka šobrīd ieguldījumu pārvaldes sabiedrības valdes priekšsēdētāja vietas izpildītājs ir sabiedrības vienīgais valdes loceklis Pēteris Stepiņš un uz vakanto pozīciju ir izsludināts konkurss.

Savukārt “Swedbank” ārējās komunikācijas vadītāja Vineta Savicka pastāstīja, ka līdz 9.februārim notiek pretendentu pieteikšanās uz vakanto amatu, un tad tiks vērtēti kandidāti.

“Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrības” vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas “Swedbank Robur”. Komercreģistrā “Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrība” iegrāmatota 1997.gada aprīlī, un sabiedrības pamatkapitāls ir 1,5 miljoni eiro. 2013.gadā “Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrība” strādāja ar peļņu 2,22 miljonu eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+