Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
4. februāris, 2015
Drukāt

“Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrības” vadītājs Harijs Švarcs atstājis amatu

Foto: LETAFoto: LETA

AS "Swedbank" Ieguldījumu pārvaldes sabiedrības vadītājs Harijs Švarcs piedalās mediju brokastīs, kurās iepazīstina ar jaunā "Pensiju eksperimenta" dalībniekiem un tā norisi, kā arī prezentē atziņas no AS "Swedbank" jaunākā pētījuma par Latvijas iedzīvotāju skatu uz vecumdienām.

Ieguldījumu pārvaldes sabiedrības “Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrība” valdes priekšsēdētājs Harijs Švarcs atstājis amatu.

Švarcs pastāstīja, ka “Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrības” valdes priekšsēdētāja amatu ir atstājis no 1.februāra.

“Es jau kādus 7,5 gadus biju šajā pozīcijā un nolēmu pamēģināt, kādas jaunas lietas,” sacīja Švarcs, norādot, ka turpmāk plāno strādāt ar privātiem projektiem. “Man ir vairākas idejas. Strādāšu un skatīšos,” teica Švarcs.

Viņš piebilda, ka šobrīd ieguldījumu pārvaldes sabiedrības valdes priekšsēdētāja vietas izpildītājs ir sabiedrības vienīgais valdes loceklis Pēteris Stepiņš un uz vakanto pozīciju ir izsludināts konkurss.

Savukārt “Swedbank” ārējās komunikācijas vadītāja Vineta Savicka pastāstīja, ka līdz 9.februārim notiek pretendentu pieteikšanās uz vakanto amatu, un tad tiks vērtēti kandidāti.

“Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrības” vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas “Swedbank Robur”. Komercreģistrā “Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrība” iegrāmatota 1997.gada aprīlī, un sabiedrības pamatkapitāls ir 1,5 miljoni eiro. 2013.gadā “Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrība” strādāja ar peļņu 2,22 miljonu eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+