Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
4. februāris, 2015
Drukāt

“Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrības” vadītājs Harijs Švarcs atstājis amatu

Foto: LETAFoto: LETA

AS "Swedbank" Ieguldījumu pārvaldes sabiedrības vadītājs Harijs Švarcs piedalās mediju brokastīs, kurās iepazīstina ar jaunā "Pensiju eksperimenta" dalībniekiem un tā norisi, kā arī prezentē atziņas no AS "Swedbank" jaunākā pētījuma par Latvijas iedzīvotāju skatu uz vecumdienām.

Ieguldījumu pārvaldes sabiedrības “Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrība” valdes priekšsēdētājs Harijs Švarcs atstājis amatu.

Švarcs pastāstīja, ka “Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrības” valdes priekšsēdētāja amatu ir atstājis no 1.februāra.

“Es jau kādus 7,5 gadus biju šajā pozīcijā un nolēmu pamēģināt, kādas jaunas lietas,” sacīja Švarcs, norādot, ka turpmāk plāno strādāt ar privātiem projektiem. “Man ir vairākas idejas. Strādāšu un skatīšos,” teica Švarcs.

Viņš piebilda, ka šobrīd ieguldījumu pārvaldes sabiedrības valdes priekšsēdētāja vietas izpildītājs ir sabiedrības vienīgais valdes loceklis Pēteris Stepiņš un uz vakanto pozīciju ir izsludināts konkurss.

Savukārt “Swedbank” ārējās komunikācijas vadītāja Vineta Savicka pastāstīja, ka līdz 9.februārim notiek pretendentu pieteikšanās uz vakanto amatu, un tad tiks vērtēti kandidāti.

“Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrības” vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas “Swedbank Robur”. Komercreģistrā “Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrība” iegrāmatota 1997.gada aprīlī, un sabiedrības pamatkapitāls ir 1,5 miljoni eiro. 2013.gadā “Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrība” strādāja ar peļņu 2,22 miljonu eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumu (1)Saskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+