×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
9. aprīlis, 2015
Drukāt

“Swedbank” izsludina pieteikšanos “Svētku skolotāju stipendijām”

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Lai godinātu skolotājus, kuri ieguldījuši darbu Dziesmu un deju svētku priekšnesumu un gaisotnes veidošanā, izsludināta pieteikšanās “Swedbank” “Svētku skolotāju stipendijām” 500 eiro apmērā, aģentūru LETA informēja Valsts izglītības satura centrā.

Stipendijas saņems 50 bērnu un jauniešu tautas mākslas kolektīvu – koru, tautas deju kolektīvu, folkloras kopu, koklētāju ansambļu, pūtēju orķestru u.c. – vadītāji, kuri jebkad bijuši vai joprojām ir iesaistīti Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku kustībā.

Kandidātu stipendijai var pieteikt līdz 12.jūlijam, to darot interneta vietnē “www.dziedundejo.lv”. Pieteikumā jāapraksta skolotāja devums Dziesmu un deju svētku tradīciju saglabāšanā, jauniešu iesaistīšanā un izglītošanā tautas mākslas jomās. Nominēto skolotāju skaits nav ierobežots, un viens skolotājs var tikt nominēts vairākkārtīgi no dažādu personu puses. Pieteikumus var augšuplādēt arī videoformātā.

Stipendiju ieguvējus šī gada augustā noteiks Valsts izglītības satura centra un “Swedbank” izvirzītu pārstāvju žūrija, savukārt stipendijas tiks piešķirtas šī gada septembrī, publicējot detalizētu informāciju interneta vietnē “www.dziedundejo.lv”.

Nosakot stipendiju ieguvējus, tiks ņemts vērā nominantu ieguldījums kultūras mantojuma un nacionālās identitātes tālāknodošanā nākamajām paaudzēm un spēja iesaistīt jauniešus Dziesmu un deju svētku kustībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+