×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
19. decembris, 2016
Drukāt

“Swedbank” jauns valdes priekšsēdētājs un valde

Publicitātes foto. Reinis RubenisPublicitātes foto. Reinis Rubenis

“Swedbank” padome ir oficiāli apstiprinājusi Reini Rubeni “Swedbank” valdes priekšsēdētāja amatā. Savukārt valdes locekļu amatos ieceltas Finanšu pārvaldes vadītāja Līga Šķendere un Uzņēmumu pārvaldes vadītāja Ieva Vīgante. Lēmums ir saskaņots ar Eiropas Centrālo banku, kas ir Latvijas sistēmiski svarīgo banku uzraugs.

Darbu “Swedbank” valdē turpina Privātpersonu pārvaldes vadītājs Renārs Rūsis, Klientu servisa pārvaldes vadītājs Vadims Frolovs un Swedbank Grupas digitālās stratēģijas vadītājs Ģirts Bērziņš. Tāpat vadības komandā darbojas Kredītu un operacionālā riska pārvaldes vadītāja Ruta Malacanova, Juridiskās pārvaldes vadītāja Agnese Garda, Personāla pārvaldes vadītāja Agita Jākobsone un Komunikācijas pārvaldes vadītājs Māris Plūme.

Reinis Rubenis finanšu sektorā strādā jau 19 gadus, no kuriem deviņus “Swedbank” komandā, kā arī ir NASDAQ OMX Riga padomes loceklis un Latvijas Centrālā depozitārija padomes loceklis. Augstāko izglītību finanšu specialitātē ieguvis Stokholmas Ekonomikas augstskolā, vēlāk paplašinājis savu redzesloku, studējot teoloģiju Latvijas Universitātē.

Līgai Šķenderei kopumā jau ir 18 gadu pieredze “Swedbank” Grupā – karjeru bankā uzsāka kā analītiķe, vēlāk kļuva par Analīzes un plānošanas komandas vadītāju Latvijā, savukārt pēdējos 6 gadus šo lomu pildījusi Baltijas līmenī. Līgai ir bakalaura grāds matemātikā un sociālo zinātņu maģistra grāds ekonomikā Latvijas Universitātē.

Ieva Vīgante savu 16 gadu pieredzi Swedbank krājusi uzņēmumu apkalpošanas jomā, tostarp pēdējos 8 gadus vadot lielo uzņēmumu apkalpošanu. Ievai ir Rīgas Biznesa skolā iegūts MBA un maģistrs politikas zinātnes starptautisko attiecību jomā Latvijas Universitātē.
Par Swedbank Latvijā

“Swedbank” Grupa ir vadošā finanšu organizācija Zviedrijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Privātpersonām un uzņēmumiem Swedbank nodrošina pilnu finanšu pakalpojumu klāstu no ikdienas darījumiem līdz vissarežģītākajām konsultācijām. Swedbank Latvijā ir 1700 darbinieki, 50 filiāles un 480 iemaksas un izmaksas bankomāti, kā arī populāri risinājumi pakalpojumu saņemšanai pa tālruni, internetā un mobilajā lietotnē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+