Mobilā versija
+0.8°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
22. janvāris, 2015
Drukāt

“Swedbank” klientiem atkal mēģina izvilināt internetbankas paroles

Šādi izskatās viltus vēstule, kas it kā sūtīta no bankas.Šādi izskatās viltus vēstule, kas it kā sūtīta no bankas.

Vairāki “Swedbank” klienti ir saņēmuši krāpnieciskus elektroniskā pasta sūtījumus it kā bankas vārdā ar saiti uz viltus mājas lapu, kurā pēc tam tiek lūgts ievadīt internetbankas kodu kartes paroles.

“Aicinām nekādā gadījumā to nedarīt un par šādiem e-pastiem informēt banku. Bankas pārstāvji pateicas Paldies vērīgajiem klientiem, kas to jau izdarījuši!” teikts bankas izplatītājā paziņojumā.

Jebkuru šaubu vai aizdomu gadījumā banka aicina klientus nekavējoties sazināties ar banku, lai pārliecinātos par e-pasta autentiskumu.

“Atcerieties galveno finanšu drošības internetā likumu: banka nekad nezvanīs, nesūtīts e-pastu un nelūgs no klienta rekvizītus, kuri nepieciešami elektronisko pakalpojumu izmantošanai. Banka arī nekad nelūdz ievadīt visas internetbankas paroles,” uzsvērts paziņojumā.

Vairāk informācijas par datu drošības sargāšanu varat atrast “Swedbank” mājas lapā. Ja rodas šaubas par kādu darījumu, vēstuli, e-pastu vai zvanu, vienmēr jāsazinās ar banku.

Pievienot komentāru

Inkubators biznesa grūdienamBiznesa idejām līdz 2023. gadam iespēja saņemt dažādu veidu palīdzību uzņēmuma attīstībai
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+