Mobilā versija
+0.8°C
Māra, Mārīte, Marita
Sestdiena, 25. marts, 2017
22. janvāris, 2015
Drukāt

“Swedbank” klientiem atkal mēģina izvilināt internetbankas paroles

Šādi izskatās viltus vēstule, kas it kā sūtīta no bankas.Šādi izskatās viltus vēstule, kas it kā sūtīta no bankas.

Vairāki “Swedbank” klienti ir saņēmuši krāpnieciskus elektroniskā pasta sūtījumus it kā bankas vārdā ar saiti uz viltus mājas lapu, kurā pēc tam tiek lūgts ievadīt internetbankas kodu kartes paroles.

“Aicinām nekādā gadījumā to nedarīt un par šādiem e-pastiem informēt banku. Bankas pārstāvji pateicas Paldies vērīgajiem klientiem, kas to jau izdarījuši!” teikts bankas izplatītājā paziņojumā.

Jebkuru šaubu vai aizdomu gadījumā banka aicina klientus nekavējoties sazināties ar banku, lai pārliecinātos par e-pasta autentiskumu.

“Atcerieties galveno finanšu drošības internetā likumu: banka nekad nezvanīs, nesūtīts e-pastu un nelūgs no klienta rekvizītus, kuri nepieciešami elektronisko pakalpojumu izmantošanai. Banka arī nekad nelūdz ievadīt visas internetbankas paroles,” uzsvērts paziņojumā.

Vairāk informācijas par datu drošības sargāšanu varat atrast “Swedbank” mājas lapā. Ja rodas šaubas par kādu darījumu, vēstuli, e-pastu vai zvanu, vienmēr jāsazinās ar banku.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (16)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (6)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+