×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
1. augusts, 2017
Drukāt

“Swedbank” sāk piemērot maksu par naudas izņemšanu “DNB bankomātos” (6)

Foto-LETAFoto-LETA

"Swedbank" administratīvā ēka "Saules akmens".

No 1.augusta “Swedbank” klientiem jāmaksā par skaidras naudas izņemšanu “DNB bankas” bankomātos.
Ja “Swedbank” klients naudu izņems no DNB bankomāta, viņam no konta atvilks 2,85 eiro un 2% no izņemtās summas.

“Swedbank” klienti skaidru naudu bez maksas varēs izņemt “Swedbank” un “SEB bankas” bankomātos. Abu minēto banku bankomāti nodrošina, ka “Swedbank” klientiem visā Latvijā būs pieejami bankomāti, paskaidroja “Swedbank” mediju attiecību vadītāja Kristīne Jakubovska.

“Pēdējo gadu laikā mūsu banka savu bankomātu tīklu ir paplašinājusi visaktīvāk, vienlaikus to arī modernizējot. Katrā Latvijas pilsētā un novadā ir vismaz viens bankomāts, kur “Swedbank” klienti var izņemt naudu bez papildu komisijas maksas,” klientus informē “Swedbank”. Tā sola šogad izvietot vēl vairākus jaunus bankomātu vairākās Latvijas vietās: Pāvilostā, Durbes novada Tadaiķu pagastā, Jelgavā un Rīgā.

“DNB bankas” klientiem nekas nemainīsies – ar “DNB bankas” kartēm varēs arī turpmāk izņemt skaidru naudu ar vienādiem nosacījumiem gan “DNB bankas”, gan “SEB bankas”, gan “Swedbank” bankomātos.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Murgains,viegli pārprotams virsraksts

  2. Zviedru banka jau sen sen juridiskajām personān no saviem automātiem piemēro komisiju par skaidras naudas izņemšanu

  3. Pa maz jau viniem ,gan jau sava alkatiba

  4. Jūnija mēnesī Swedbank bankomāts aprija EUR 200,00, protams pēc meneša tos atgrieza, bet uzticība Swedbankai ir zudusi! Veselu mēnesi bija jāmeklē citi skaidras naudas avoti! Gandrīz vai bija jāņem ātrais kredīts! Atvainošanās gan sekoja, bet ko tas deva!

  5. zviedru bankas ir zagļi Atbildēt

    Kad Swedbank maksās klientiem komisiju (procentus) par viņu naudas lietošanu aizdevumiem ?

  6. Maldinoša informācija virsrakstà…Swedbank bankomàtos par naudas izņemšanu nav jámaksà..ja izmanto citas bankas bankomàtu..tad gan jàmaksà…ko tad neviens nebrèc.ka vusu laiku ir komisija ja ar Swedbank karti izņem naudu no Citadeles..agràk Parex bankaa bankomàta????

Draugiem Facebook Twitter Google+