Latvijā
Politika

Ciemiņiem domāta. Urbanovičs stūrē dārgu “Range Rover” 16

Ekrānšāviņš no Nekā personīga sižeta

Šonedēļ “Nekā personīga” pamanīja, ka “Saskaņas” viens no līderiem Jānis Urbanovičs uz darbu Saeimā ieradās ar jaunu auto. Deputāts saka, ka šis “Range Rover” neesot īpaši dārgs un to izmantojot tikai atsevišķos gadījumos. Auto reģistrēts uz Urbanoviča vadītās biedrības “Baltijas forums” vārda.

Jānim Urbanovičam patīk gan smalki auto, gan arī ātra braukšana. Kopš 2002. gada viņam vairākkārt sanācis pārkāpt atļauto braukšanas ātrumu. Tad pie stūres viņš bijis “Mercedes Benz”, citreiz “Toyota Land Cruiser” vai arī dārgiem “Range Rover”.

Pirms divarpus nedēļām 26. oktobrī uz foruma “Baltijas forums” vārda reģistrs pavisam jauns “Land Rover Range Rover Velar”, kura spidometrā nobraukums bijis vien viens kilometrs. Šonedēļ “saskaņietis” ar šo auto ieradās uz darbu Saeimā.

Uz jautājumu, vai labi sociāldemokrātiem ar tādu mašīnu braukāt, viņš atbild: “Nu, sociāldemokrātiem laikam nē, bet ciemiņus, kas man regulāri brauc uz šejieni pa foruma līniju. Man jau pašam, es jau ar šito mašīnu braucu tikai tad, kad tikai forums… Tik tikko sagaidīju lidostā ciemiņus.”

LA.lv