×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
13. novembris, 2017
Drukāt

Ciemiņiem domāta. Urbanovičs stūrē dārgu “Range Rover” (9)

Ekrānšāviņš no Nekā personīga sižetaEkrānšāviņš no Nekā personīga sižeta

Šonedēļ “Nekā personīga” pamanīja, ka “Saskaņas” viens no līderiem Jānis Urbanovičs uz darbu Saeimā ieradās ar jaunu auto. Deputāts saka, ka šis “Range Rover” neesot īpaši dārgs un to izmantojot tikai atsevišķos gadījumos. Auto reģistrēts uz Urbanoviča vadītās biedrības “Baltijas forums” vārda.

Jānim Urbanovičam patīk gan smalki auto, gan arī ātra braukšana. Kopš 2002. gada viņam vairākkārt sanācis pārkāpt atļauto braukšanas ātrumu. Tad pie stūres viņš bijis “Mercedes Benz”, citreiz “Toyota Land Cruiser” vai arī dārgiem “Range Rover”.

Pirms divarpus nedēļām 26. oktobrī uz foruma “Baltijas forums” vārda reģistrs pavisam jauns “Land Rover Range Rover Velar”, kura spidometrā nobraukums bijis vien viens kilometrs. Šonedēļ “saskaņietis” ar šo auto ieradās uz darbu Saeimā.

Uz jautājumu, vai labi sociāldemokrātiem ar tādu mašīnu braukāt, viņš atbild: “Nu, sociāldemokrātiem laikam nē, bet ciemiņus, kas man regulāri brauc uz šejieni pa foruma līniju. Man jau pašam, es jau ar šito mašīnu braucu tikai tad, kad tikai forums… Tik tikko sagaidīju lidostā ciemiņus.”

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Valentīna Saleniece Atbildēt

  Manuprāt patiesību nesagaidīt no tādiem kungiem kā Urbanovičs.Viņi ir pieraduši tikai ņemt sev un nevis kaut mazliet dot arī citiem.Nekad viņi “nenolaidīsies” līdz tautas līmenim.

 2. reptilis ar nesodāmibas izjūtu

 3. Atkal kurina naidu,pēc saimnieku pavēles.

 4. Visi kā viens pretigi mūļi tajā partijā! Tik izteikti izsmej to nabaga korespondentu, ka taisni riebjas, neviens neko nezina, ja atbild, tad tā “tin ap pirkstu”, ka šķebina skatīties!Un runēt pat nevēlas, vienkārši aiztaisa durvis deguna priekšā. Bet cilvēkiem no malas viss tāpat skaidrs. Tikai domāju, ka tur tikai retais ir bez grēka ari pārējās partijās, diemžēl. Nožēlojamā valdība! Tik izteikti nonievā savu tautu!Kā te lai nebēg projām, ne katrs var izturēt šādu attieksmi.

  • Ne tikai nevēlas runāt,bet neprot runāt latviski.Tur runas vīri ir ādamsons,zariņš,urbanovičs,daļēji vēl tas,kurš cīnās par krievu skolām un elksniņš,kurš iespējams skaitās ļatvietis”.Pārējiem runāšana valsts valodā sagādā šausmīgas grūtības.Nevaru kārtējo reizi neatgādināt,ka par to latviešiem “jāpateicas”” eksprezidentei VVF.Visi šie saskaņas parazīti ir ļoti labi situēti.Ak,jā vēl ir dolgopolovs,kurš bērnībā gājis latviešu bērnu dārzā.Kas kaitēja nedzīvot….

 5. Varbūt, tāpat kā miljonāru sarakstu, publicējiet arī visu valdības vīru, deputātu sarakstu, kādi šiem dārgi auto vai citi īpašumi. Algas ta viņiem gana lielas, pat pildspalva nav pašiem jāpērk. Piemaksas – OHO!
  Kur problēma braukt ar dārgu auto?!
  Nekaciniet cilvēkus, kuri prot izdzīvot ar pensiju zem minimuma vai ar minimālo algu nodrošināt ģimeni. Tad nu tiem noder lietoto auto tirgus

 6. tak pasktieties uz so pasapmierinato muuli.vinam tak uzsplaut lai neteiktu vairak,,

  • Rīdzinieki par viņiem balso!Un-skaties-vēl arī Saeimā paņems vairākumu.Jocīga tā mūsu tautiņa-absolūti mazohisti,Kā tikai kāds iepīkstas kaut ko par latviešu tiesībām Latvijā,tā tiek noriets no galvas līdz kājām,bet par niliem,joņiem un serjogām balso neatņemdamies,neskatoties uz viņu ņirdzīgo attieksmi pret valsti un latviešu tautu.

Draugiem Facebook Twitter Google+