×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
19. decembris, 2013
Drukāt

“Tā ir viena kārtīga avīze”

lielaisvaks

Rūdolfs Kalvišķis 
Lēdurgas pagastā:
 “Esam abonējuši pilnu komplektu, kurā ietilpst “Latvijas Avīze”, “Praktiskais Latvietis” un “Mājas Viesis”. Papildus abonējam arī “Lauku Avīzes” tematiskās avīzes. “Latvijas Avīzi” lasām jau kopš seniem laikiem. Sākumā pirkām, bet nu jau gadiem saņemam to savā pastkastītē. Tā ir viena kārtīga avīze, kas atbilst manam dzīves uzskatam. Man patīk laikraksta politiskās nostādnes. Ar interesi lasām arī romānus, ko publicē “Latvijas Avīze”. Tā kā dzīvojam laukos, mums tuvas visas tēmas, kas saistīatas ar lauksaimniecību. Es esmu palasījis šad tad arī kādu citu avīzi, bet tas tikai palīdzēja saprast, ka “Latvijas Avīze” ir vienīgais laikraksts, kas ir neatkarīgs savā redakcionālajā uzstādījumā. Patīk arī raksti par vēsturi – gan par pirmskara, gan pēckara notikumiem. “Latvijas Avīzē” tie atspoguļoti objektīvi un netiek izkropļoti vai daļēji noklusēti. Tie atbilst manis piedzīvotajam. “Praktisko Latvieti” galvenokārt lasa mana sieva, bet, ja tajā kāds raksts par biškopību, to noteikti izstudēju arī es. “Mājas Viesi” lasu no viena gala līdz otram, taču vismīļākā man ir vēstures lapa. Nacionālā stāja izdevumos pietiekami akcentēta, bet žurnālisti droši var atļauties būt vēl asāki, sevišķi “Latvijas Avīzē”. Galvenais neatteikties no tā, kas jau sasniegts, un iet uz priekšu.”

Jānis Lūsis 
Limbažu novadā:
 “Tieši šodien grasos pasūtināt presi. Pirmais izdevums abonējamo sarakstā, protams, ir “Latvijas Avīze”. To lasot, ir māju sajūta. Jūtos kā starp savējiem cilvēkiem. Man ļoti patīk, kā raksta Māris Antonevičs, Egils Līcītis, ar labpatiku vienmēr pievēršos Viestura Sprūdes vēstures slejai. Avīzi lasu uzreiz no abiem galiem – vispirms pirmās, tad beidzamās lapas, un tā turpinu, līdz viducī esmu ticis cauri visiem rakstiem. Vēl nākamajam gadam abonēšu žurnālus “Biškopis”, “Zintnieks” un “Medības”. Protams, neaizmirsīsim abonēt arī vietējo avīzīti “Auseklis”. Žurnāls “Medības” ir mana dēla lasāmviela, jo viņš nodarbojas ar medniecību. Bitītes savukārt mans lauks, tāpēc pats cītīgi lasu “Biškopi”. Gada gaitā visiem ir ko palasīt. Netaisos nekādi pamācīt šo izdevumu veidotājus, jo redzu, ka uzķert lasītājus interesējošās tēmas viņiem izdodas gluži labi.”

Milda Ozoliņa 
Priekulē:
 “Manā pastkastītē nākamgad būs “Latvijas Avīze”, “Mājas Viesis”, “Praktiskie Rokdarbi” un vietējā avīze “Kursas Laiks”. “Latvijas Avīze” šķiet objektīva. Man ieteikums nākamajam gadam – vairāk rakstīt par cilvēkiem, vairāk ļaut arī tiem izteikties. Kopš bērnības tēvs man iestāstīja, ka nedrīkst nezināt, kas notiek pasaulē, tāpēc skatos gan aktuālās televīzijas pārraides, gan lasu “Latvijas Avīzi”. Man ļoti patīk intervijas ar ietekmīgiem cilvēkiem, arī raksti par politiku, ekonomiku, notikumiem valstī. Tie ļauj apjaust reālo situāciju. Mazāk pievēršos literārajiem darbiem. “Mājas Viesī” reizēm ir izcilas intervijas ar sportistiem, kultūras darbiniekiem, ģimenēm utt. Tā kā Latvijā esmu vien no 1961. gada, ar interesi lasu arī visu, kas saistīts ar vēsturi. Žurnālā “Praktiskie Rokdarbi” varu uzzināt, kas jauns šai jomā. Labas un mūsdienīgas idejas nekad nenāk par skādi. Diemžēl aizņemtības dēļ pašai no redzētā maz ko sanāk arī izmēģināt, bet man patīk papriecēt acis. Manuprāt, rakstu un interviju ar ietekmīgiem dažādu jomu pārstāvjiem nekad nebūs par daudz, tāpēc tas ir virziens, kurā tiekties.”

Lidija Melvere 
Saldus novadā:
 “Jau pasūtīju “Latvijas Avīzi”, mūsu vietējo laikrakstu, “Pavardu”, kā arī žurnālus “Ir”, “Kabinets” un “Rokdarbi”. Kuru gan citu dienas laikrakstu es vēl varētu abonēt, ja ne “Latvijas Avīzi”? Ir gadījies iemest aci arī citos dienas laikrakstos, bet drebuļi uznāk, redzot, cik ļoti tās pakļautas atsevišķām personām. “Latvijas Avīzi” lasu no viena gala līdz otram, bet manas mīļākās ir pirmās trīs lapas.”

Fakti


 Pēdējais preses abonēšanas datums pirms Ziemassvētkiem ir 20. decembris.

 Interneta vietnē www.abone.pasts.lv, pasta nodaļās ar tiešsaistes pieslēgumu un pie pastniekiem abonēšana būs iespējama līdz 26. decembrim.

 Svētkos gandrīz visas “Latvijas Pasta” nodaļas būs slēgtas, strādās tikai atsevišķas nodaļas lielākajos tirdzniecības centros.

 Abonējot “Latvijas Avīzi” vismaz četriem mēnešiem (sākot ar 2014. g. janvāri), dāvanā grāmata “Naudas laiki Latvijā” un 2014. gada kalendārs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+