Horoskopi un mistika
Ezoterika

Tā, lūk, izpaužas šajās zodiaka zīmēs dzimušo sieviešu vara pār vīriešiem!1

Foto – Pixabay

Lai gan nereti tiek apgalvots, ka sievietēm jābūt sievišķīgām, ir grūti precīzi raksturot, kas tieši ir sievišķība. Tomēr ir skaidrs, ka sievišķīgām sievietēm ir lielāka vara un ietekme pār vīriešiem.

Lauva

Lauvas zīmē dzimušo sieviešu spēks slēpjas bezbailībā. Viņas nepazīst baiļu sajūtu, tādēļ vienmēr un visur ir pirmās – pašas skaistākās, gudrākās un vispār Visuma karalienes. Kamēr visi pārējie sēž un baidās izpausties, sievietes Lauvas vienkārši pieceļas un karaliskā gaitā dodas iesēsties tronī. Un visiem tas liekas pieņemami.

Jaunava

Viņas spēks ir loģikā un intelektā. Jaunavas prāts ir samuraja zobens, kas vienlīdz viegli šķeļ zīdu vai marmoru, un arī dzīvu miesu. Jaunava sadalīs atomos jebkuru situāciju vai problēmu, izpētīs un saliks atpakaļ, un zinās kā rīkoties tālāk.

Ūdensvīrs

Spēks slēpjas nestandarta domāšanā. Sieviete Ūdensvīrs dažiem var likties nedaudz dīvaina, dažs labs pat domās, ka viņa vispār nav domāta normālai dzīvei, jo mūždien lidinās mākoņos. Taču panikas brīdī, kad citi zaudēs veselo saprātu, tieši viņa būs tā, kas atradīs izeju. Tikai viņa prot iet caur “sienām” par spīti stereotipiem un muļķīgiem noteikumiem.

Zivis

Lielākais spēks slēpjas spēcīgā intuīcijā. Viņa jūt pasauli kā ūdeni – jebkuras mazākās kustības vai temperatūras izmaiņas viņa pamanīs acumirklī. Zivis pamanīs arī tās nianses, kas citiem paslīdēs garām. Tāpēc savus tuvākos cilvēkus Zivis ļoti laikus spēs pasargāt no briesmām, un arī pati par sevi parūpēsies.

Svari

Spēks vieglumā un šarmā. Svaru sieviete vienmēr ir apburoša, lai cik nopietnā profesijā viņa nestrādātu. Maiga, mīlīga, harizmātiska un viegla, tāpēc blakus viņai jebkurš vīrietis jutīsies kā varonis.

Skorpions

Sievietes stiprums slēpjas dabiskajā pievilcībā. Sievietei Skorpionam nav jāpiepūlas, jo tā kā magnēts pievelk jebkuru. Gluži kā burve! Viņa gan ir stipri izvēlīga, tāpēc ne visiem upuriem velta savu uzmanību.

Strēlnieks

Spēks slēpjas izturībā un optimismā. Lai kādas vētras apkārt neplosītos, sieviete Strēlnieks stāvēs, kā stāvējusi. Ja esat viņas “dārgumu” lādītē, tad jums ir īpaši paveicies. Tiesa gan, vispirms Strēlnieka labvēlību ir jāiegūst, un tas nemaz nav tik viegli.

Mežāzis

Šīs zīmes stiprums meklējams darba spējās. Nepūlieties žēlot šo īpaši strādīgo būtni, jo tā ir viņas būtība un viņas enerģijas mūžīgais avots. Princips “dari, kas jādara, un viss notiks” precīzi raksturo sievieti Mežāzi.

Auns

Stipruma pamatā mērķtiecība. Ja viņa redz mērķi, tad šķēršļus pārvar dejodama. Jebkurai sienai viņa agri vai vēlu izsitīsies cauri, pat ja viņa ļoti labi zina, ka sienu var apiet. Viņa uzskata, ka kompromiss ir vājuma izrādīšana.

Vērsis

Stiprā puse ir fantāzija. Lai gan liekas, ka šī sieviete ir ļoti izteikta zemes būtne bez iztēles, taču patiesībā viņa vienkārši ir gudra un stipra, tādēļ viegli tiek galā ar dzīves mazajām problēmām. Lielu problēmu gadījumā viņa ieiet savā iekšējā pasaulē, kas ir noslēpums visiem pārējiem, bet viņai tā ir galvenais enerģijas avots.

Dvīņi

Saistītie raksti

Saziņas spējas ir stiprā puse. Viegli padodas izveidot sakarus ar cilvēkiem un tikpat viegli spēj ar tiem manipulēt. Taču vēl lielāks spēks ir viņas vārdiem – spēs aizrunāt ikvienu, un tas attiecas arī uz rakstītu vārdu.

Vēzis

Iejūtība ir šīs zīmes labākā īpašība. Tāpēc viņa ir atturīga un sevī ierāvusies, jo pretējā gadījumā uzņemtos risināt visas pasaules bēdas. Taču ar viņu spēkoties nav jēgas, jo viņa spēs tik labi iejusties jūsu ādā, ka beigās sanāks pašam cīņa ar sevi.

tayni-mirozdaniya.ru

LA.lv