Mobilā versija
Brīdinājums +7.8°C
Elīna, Drosma, Drosmis
Ceturtdiena, 19. oktobris, 2017
13. aprīlis, 2016
Drukāt

Franks Gordons: Apaļā galda pārrunās spriež, vai Putins ir Dieva svaidīts (25)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

“Vladimira Putina dievišķīgums. Vai viņš ir Dieva svētīts, svaidīts?” – pārrunas “pie apaļā galda” par šo tematu bija sarīkojusi Maskavas informācijas aģentūra “Seti.ru”. Uz žurnālistu jautājumiem atbildēja “teologs, metafiziķis, psiholoģijas zinātņu doktors” Valērijs Rozanovs. Viņaprāt, pienācis laiks padomāt par to, “vai mūsu prezidentā mājo Dieva svētība, vai viņā mājo tā Prāta dziļās domas, kurš radījis Visumu?”

Vai Vladimira Vladimiroviča griba saplūdīs ar Dieva gribu, turpināja referents, liekot saprast, ka Krievijas prezidents ir īpaši Dieva svētīts un viņa personiskās attiecības ar Radītāju esot mistisks noslēpums. Atgādināsim, ka Putins bija un būtībā palicis profesionāls čekists, un par tādu varēja kļūt tikai pārliecināts ateists jeb bezdievis…

Te vēl daži referenta domugraudi: Vladimirs Vladimirovičs apsteidzis laiku veselas paaudzes garumā, viņš ir sava laikmeta pravietis, neparedzami paradoksāls un mīklaini neizprotams. Cilvēce noilgojusies pēc patiesa garīguma un Vladimira Vladimiroviča personā iemantojusi mentoru un līderi. Viņš esot Svaidītais, t. i., mesija, kādu Dievs sūtot uz zemi reizi tūkstoš gados.

Tā nav parodija, tas teikts visā nopietnībā, un “Seti.ru” bieži rīko pārrunas par garīgām lietām un, cik var spriest, pietuvināta Maskavas un visas Krievzemes patriarham.

Cik nu tālu līdz Ziemeļkorejai, kur trīs “mūžam dzīvie” Kimi – tēvs, dēls un mazdēls – padarīti par dieviem, turklāt pirmie divi ir mūmijas, bet trešais itin dzīvelīgs un draud Amerikai ar kodolieročiem? Ceļš līdz tam ir garš, bet pirmais solis, baidos, jau sperts.

Pievienot komentāru

Komentāri (25)

 1. cars Vlaģīmirs Vlaģimīrovīcs Atbildēt

  Es esmu dižā Krievijas dēla Raspūķina pēctecis. Man ir sakari ar viņsauli.

 2. ko teiksi par jūdeļu zaglēnu grosmanelio, Ukrainas bērniņu sl;epkavu? Tads pat mēsls kā vaļcmanels, vai ne?

 3. lūk, gordon, labi taču, ka mēs ebrējiņus no vācu nacistreļu zemcilvēkiem paglābām? Tie bija paguvuši 6 vai 7 000 000 šo nabadziņu noslkepkavot, kamērt mēs piesteidzāmies…hitlers kopā ar rotšildmēsliem veioca šo drausmīgo noziegumu, bet mē , latvieši, krievi, kazahi, oiroti, hakasi, tofi , igauņi un citas bij. PSRS tautas tevi izglābām.

 4. Manis pēc lai Pūķins ir dievs, lai tik liek mums mieru! Vakar Pūķins pasaulei labi noreklamēja MILDRONĀTU. Latvijai neuzbruks, jo viņam sirds jātur līmenī!

 5. Ko viņi tur pīpē??

 6. spricējošais runcis Atbildēt

  Mēs zinām divus mesijas un praviešus vienlaicīgi.Vienu plaši pazīstamu piesita krustā.Bet otrs tikpat plaši pazīstams,kļuva par laicīgo un garīgo valdnieku,ap viņu kristalizējās valsts,viņa visjaunākajai 90.sievai bija seši gadi.

 7. Drīzāk jau tad jau to žīdu un pareziticīgo institūciju…

 8. Эх, богата Россия на разных придурков и блаженных. Не стоит их принимать столь серъёзно, как это делает израильский дедушка. Не может и дня прожить без Путина – «он с именем этим ложится, он с именем этим встаёт….».

  • P…c ar Tevi grafist ir. Ēbreji valdīs pār Tevi Krievijā un būsi, BATRAKS VAI VERGS MŪŽĪGI MŪŽOS KĀ INDIJĀ , pie vergu kastas piederošais. Priecājies , grafist, jo opreģeļisja!

   • И что это было, дедуля? Ты совсем чокнулся у себя на хуторе в лесу. С чего тебя так колбасит? Укурился травкой что ли.

 9. Jā, Dievs viņus svaidīja, paņemdams aiz kājām un pret sienu.

 10. visu cieņu Putinam.Tas ir cilvēks kas zina ko vajag viņa valstij un kurš nemetīsies ceļos visusvētā nēģera priekšā.Nav daudz tādu cilvēku uz mūsu planētas,diemžēl..

  • Alma, mazāk vajag krievu seriālus skatīties un ēst no mēslu bedres – kremlinTV

  • Neklanīsies,jo pats ir Mesija,ko solīja atnākam Svētie raksti.Tā teikt Jēzus inkarnācija.Klanies ,Almiņ,klanies!Meties ceļos!Lai ir trīcēšana un zobu klabēšana.Kaimiņzemē taču ir paziņots ,ka putlers ir Mesija.Tikai tam melnajam neklanies tāpat,kā tavs dievs putlers!Visu cieņu!

 11. bet mūsu pašu urantijas Skaidrīte Aļeksejeva teikusi par šo putinu tos pašus vārdus. Un Sudraba gāja uz šīm ”lekcijām” .

  • tiešām sludina,ka putlers esot Pasaules Gaisma,Dieva Dēls.to dzirdēju no vienas krievietes,kas apmeklē Skaidrītes nodarbības.Tā ir balta patiesība.Un Rīgā ir diezgan daudz ļautiņu,kuri tam tic.Tā kā varam sagaidīt visādus brīnumus.

 12. Čekists uzzinājis par Pastara dienu un apjucis.

 13. Žirinovskis sekojoši izteicies par Putinu :Putins nav orators,nekad nav piedalījies debatēs.Visā viņa iepriekšējā darbā nevajadzēja debatēt,bet novērot ,noklausīties,analizēt un ziņu novadīt uz centru ar parakstu – ,,štirlics,,. Tālāk klusums. Ja kādas debates ,tad tikai ar vietējo ,,razvedku,,Putins nav publiska persona un pasaulē tā tas nav pieņemts.

 14. Putins ir Dieva vietnieks virs zemes un pretojas melnajam vellam.

 15. tikai kura, cilvēkiem to ir vairumā?

 16. Tur jau varētu pārsmieties! Atbildēt

  Drīzāk jārunā par to vai Putins nav viens no paša nelabā iemiesojumiem. Mesija! Glabējs! Gan Krievijai posta un nelaimes nesējs.

 17. No Krievijas labāk turēties pa gabalu ,tā nevienu nav padarījusi labāku vai laimīgāku,otrādi gan.

 18. kāds vēl nav pamanījis,ka Krievija atkal iet uz personības kultu?Atgriežas it kā tālu pagātnē bijušie 30/50 gadi.

 19. Velna ne dieva svaidīts.

Franks Gordons: Iegansts raganu medībām (22)Paziņo deviņus paņēmienus, ar kuriem ASV apdraudot Krievijas suverenitāti.
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Valsts pārvaldē grēkojušie nonāk “Latvijas gāzē”!

Bijusī Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane, kurai šo amatu nācās pamest, jo viņai netika pagarināta pielaide valsts noslēpumam, visticamāk, kļūs par “Latvijas gāzes” topošā meitasuzņēmuma “Gaso” valdes priekšsēdētāju, vēstīja Latvijas Televīzija.

“Latvijas gāzes” padomes priekšsēdētāja vietnieks Juris Savickis stāstīja, ka uz šo amatu esot vairāki kandidāti, bet reālākā esot tieši Pētersone-Godmane. Uzņēmumā “Latvijas gāze” (“LG”) darbu raduši vairāki bijušie politiķi un valsts pārvaldes darbinieki – bijušais premjers Aigars Kalvītis, viņa bijušais padomnieks drošības jautājumos Raimonds Lazdiņš, bijušais ministrs Vinets Veldre, bijušais Saeimas priekšsēdētājs Jānis Straume, bijusī Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane, Tieslietu ministrijas juristes, kuras gatavoja dokumentus par gāzes tirgus atvēršanu Latvijā, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā kādreiz strādājušais Jānis Eisaks, kurš iepriekš iestādē atbildēja par gāzes jautājumiem.

Vai piekrītat apgalvojumam, ka vīriešiem pēc 40 gadiem jālieto steroīdi?
Monika Zīle: Garā mēle un īsās rokas (3)Kuplo ģimeņu ieguvums no demogrāfijas veicināšanai piešķirtajiem miljoniem pagaidām neskaidrs
Laima Geikina: Vai mēs vēlamies pārmaiņas izglītībā? (17)"Kurš no jums ir bez grēka, lai pirmais met akmeni uz viņu!" (Jņ 8:7)
Draugiem Facebook Twitter Google+