Mobilā versija
+21.9°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
11. aprīlis, 2014
Drukāt

Tā nav taisnība!

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Atgriežoties pie publicētā.

Kategoriski noraidu „Latvijas Avīzes” š. g. 14. aprīļa numurā publicētajā Ģirta Vikmaņa rakstā „Ko žurnālisti gaida no mediju nodaļas?” citēto Artjoma Konohova uzskatu, kas rosina domāt, ka Ungārijas premjers Viktors Orbāns iejaucas mediju darbā.

Tas ir nepieņemami un izraisa sašutumu, ka citētais žurnālists, nepareizi interpretējot preses un vārda brīvību, liek domāt ko tādu, ko nav iespējams pierādīt, jo tā nav taisnība. ja kādam ir interese par Ungārijas mediju likumu, tas būtu jāizlasa, nevis jāizplata muļķīgi un ļaunprātīgi komentāri.

Ar cieņu, Ungārijas vēstnieks Latvijā Gābors Dobokajs

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (11)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+