Mobilā versija
+3.7°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
11. aprīlis, 2014
Drukāt

Tā nav taisnība!

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Atgriežoties pie publicētā.

Kategoriski noraidu „Latvijas Avīzes” š. g. 14. aprīļa numurā publicētajā Ģirta Vikmaņa rakstā „Ko žurnālisti gaida no mediju nodaļas?” citēto Artjoma Konohova uzskatu, kas rosina domāt, ka Ungārijas premjers Viktors Orbāns iejaucas mediju darbā.

Tas ir nepieņemami un izraisa sašutumu, ka citētais žurnālists, nepareizi interpretējot preses un vārda brīvību, liek domāt ko tādu, ko nav iespējams pierādīt, jo tā nav taisnība. ja kādam ir interese par Ungārijas mediju likumu, tas būtu jāizlasa, nevis jāizplata muļķīgi un ļaunprātīgi komentāri.

Ar cieņu, Ungārijas vēstnieks Latvijā Gābors Dobokajs

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+