Uncategorized

Tā tik ir iespēja! 0

“Liels pārsteigums – esmu vinnējusi 36,6 °C loterijā! Parasti izlozēs neveicas, tādēļ nemaz necerēju uz veselības apdrošināšanas polisi,” atzīst Agita Klempere–Sipjagina.

 

Agita 36,6 °C lasa sen, abonēt sākusi otrajā žurnāla iznākšanas gadā. Parasti pasūtina visam gadam. “Ir patīkami katru mēnesi žurnālu izņemt no pastkastes. Lasu no sākuma līdz beigām, visu. Tēmas ir ļoti dažādas, bet visas – interesantas. Allaž nobrīnos, kā spējat uzminēt to, kas aktuāls sabiedrībā. Bieži atrodu ko noderīgu lekcijām. Visi žurnāli ir sakrāti, atliek tikai uzšķirt vajadzīgo.”

Agita lasa lekcijas Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, topošajiem sporta skolotājiem un pirmsskolas pedagogiem. Lekciju tēmu loks ir plašs – gan par veselīgu uzturu, gan psihisko veselību, gan apvidus sporta veidiem.

Savulaik pati trenējusies orientēšanās sportā, tikusi līdz junioru izlasei. Pašlaik tas likts malā, jo jāaudzina trejmeitiņas – Beta Beatrise (8), Līva (6) un Alise (3).

Agitai paliek laika arī vaļaspriekiem – ar prieku ada, dzied korī Ausma un lasa, visvairāk viņai tīk kriminālromāni. Vēl viena aizraušanās ir puzles. Lielākā salikta no 7500 gabaliņiem, salīmēta un piekārta godavietā. Tas bijis visas ģimenes kopdarbs, tapis vairākus mēnešus. Sīko fragmentiņu kārtošana Agitai šķiet radoša nodarbe, tā ļauj atslēgties no ikdienas, māca saskatīt savstarpējās sakarības.

 

LA.lv