Latvijā
Sabiedrība

“Tā tu vari pazaudēt priekšējo zobu” – BMW šoferis cenšas pārmācīt riteņbraucēju 5

Kadrs no video

Pirms pāris dienām pazīstamais makšķerēšanas eksperts Edgars Zveja iekļuvis nepatīkamā situācijā, braucot pa Siguldu ar velosipēdu. Viņš aizrādījis kādam “BMW” šoferim, ka tas pārkāpj noteikumus, par ko gandrīz dabūjis ciest, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Bija saulaina brīvdiena, kad pazīstamais makšķernieks Edgars Zveja izdomāja dienu pavadīt sportiski un pabraukāties ar velosipēdu. Siguldā, Ausekļa ielā, kur izbūvēts veloceliņš, Edgars atskārtis, ka viņa un daudzu citu riteņbraucēju ceļā iestājies kāds “BMW” šoferis, kaut gan Sigulda nav tā pilsēta, kur būtu grūti atrast auto novietni.

Konflikts ātri vien “uzkarsējis” autovadītāja prātu un viņš meties ar filmētāju izrēķināties, bet saprotot, ka liecinieku tomēr ir pārāk daudz, tomēr spēja nomierināties un iztikt tikai ar draudiem.

“Paņem savu riteni un brauc prom no šejienes. (E.Z.: Kaut ko gribējāt man teikt?) Jā, es gribēju tev teikt, ka tu man nepatīc. (E.Z.: Un?) Un tu ar savu agresīvo uzvedību izsauc uz sevi uguni. Tā tu vari nejauši pazaudēt priekšējo zobu,” draudēja šoferis.

Edgars Zveja saka – kautiņā ieguvēju nebūtu vienalga kurš gūtu virsroku – kriminālprocess elementāras situācijas dēļ, kurā “BMW” šoferim vienkārši vajadzēja pasmaidīt un pabraukt malā, taču tā vietā Latvijas iedzīvotājs metās pierādīt savu taisnību.

LA.lv