×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
12. novembris, 2013
Drukāt

Rupeklis atvainojas partijas biedriem, nevis tiem, kurus patiešām aizskāris (27)

Foto - LETAFoto - LETA

Plašsaziņas līdzekļi vēsta, ka Saeimas deputāts Nikolajs Kabanovs “Saskaņas” kongresā esot atvainojies par Dziesmu svētku apņirgšanu. Par to viņš esot saņēmis uzslavu no partijas līdera Nila Ušakova. Interesanti, ka avīzē “Vesti segodņa”, kur Kabanovs bija publicējis savas zaimojošās piezīmes, šī epizode kongresa atspoguļojumā vispār izlaista. Pati atvainošanās gan atgādina dažādās versijās dzirdētu anekdoti par nerātno puišeli, kurš nosaucis klasesbiedru par cūku, bet skolotāja liek atvainoties. Tad nu Nikolajs pieiet pie apvainotā un saka: “Es atvainojos par to, ka tu esi cūka…”

Skolotājas vietā šoreiz ir “SC” vadība, tai ir jāveido cienījamas partijas tēls, kas gatava ieņemt sen gaidīto vietu pie svinību (tas ir – koalīcijas) galda, bet te apkārt spļaudīdamies un mēdīdamies skraida Kabanovs. Tāpēc viņu noķer, aizved aiz stūra un piekodina: “Tu tagad iziesi un visiem dzirdot atvainosies par savu uzvedību!”

Kabanovs ir saprotošs, “skolotāju” kaitināt negribas. Viņš kongresā izvelk lapiņu un nolasa: “Es gribu atvainoties visiem partijas biedriem, kas piedalījās Dziesmu svētku organizēšanā, visiem partijas biedriem, kam tā ir svēta lieta.” Aplausi…

Faktiski Kabanovs ir atvainojies partijas biedriem par sagādātajām neērtībām, bet ne mazākā mērā nav atvainojies tiem, kurus viņš patiešām apvainoja – latviešus, Dziesmu un deju svētku dalībniekus un skatītājus. Viņš, kā pats norādījis, atzinis politisko kļūdu, jo “to izmantoja mūsu politiskie pretinieki”, bet nav atzinis, ka viņa teiktais tiešām bijis kas aizskarošs un nepatiess. Varbūt “Saskaņai” ar to pietiek, tikai, lūdzu, nevajag stāstīt par atvainošanos, jo nekas tāds nav noticis.

Pievienot komentāru

Komentāri (27)

 1. Nikolajs Kabanovs šīs partijas slēptā seja. Demonstrējot to, pateica viņu viedokli. Kam tāda rdījuma atvainošanās. Atvainojās inteliģenti cilvēki, kad saprot esam kļūdījušies. Šis mums, kultūrtautai, nestāv līdzās.

 2. Katram caram galmā štatos ir bijis arī pa ākstam.

 3. met spalvu ne tikumu.

 4. Man kauns par latviešiem, kuri .., kas balso par okupācijas valodu kā otru valsts valodu. Kā nav kauna baibām jāņiem un citiem smērēties klāt, lai tiktu deputātos, lai saglabātu amatus Infektoloģijas centrā utt.

  Nožēlojamie. Piedalieties, bet vismaz nebalsojiet … bet kā nebalsosi – par sevi?

 5. … VILTUS GAJIENS … SX GALIGI KOMPROMITETA … PARVEIDOJAS UZ -‘SASKANU’-!!!

  … BET LATVIESI NEAIZMIRSIS SX PAGATNI … NE KABANOVU UN VINU LIDZIGO SATVERSMES UN VALSTS UN AUTOHTONAS PAMATTAUTAS SIMBOLU APVAINOJUMUS … !!!

  … ‘LIELO MELU’ PARAGONIEM NEIZDOSIES … SXIR AIZGAJUSI MESLENE, KA TAS PIERADITS TAS REITINGA KRISANA PEDEJOS MENESOS … NORMALS CILVEKS NEVAR PANEST TAS LIEKULIBU UN NELOJALITATI VALSTIJ KURA VINI IR VILTU IZVELEJUSIES TAISIT SAVAS REBES … !

 6. Es šaubos, ka glumais, bet apķērīgais Ušakovs paturēs šo prastoņu savā komandā, jo tas SC/VK varētu maksāt prāvu skaitu potenciālu atbalstītaju balsu. Drīzāk, Kabānovs dosies uz to pašu mēslu čupu kur aizgāja Kravcovs un turpinās bakstīties no malas, kā tāds pretīgs, bet samēra nekaitīgs knislis.

 7. Gorbatogo mogila izpravit!

  • If you don’t know Latvia’s official language, use an international language such as English or French. Many of us don’t understand Russian or Chinese.

 8. Nevar taču prasīt no tādiem kā kabans, lai viņi atvainojas latviešiem, kurus ušakofff liks zoo krātiņā un pārdos biļetes, lai tādi kā kabans apskatītu, kā izskatās latvieši!!!!!!! Ko jūs iedomājieties! Latvieši taču netiek uzskatīti par cilvēkiem, bet zoo iemītniekiem, pat iebraucot Rīgā būs 2 reiz vairāk jāmaksā! Vēlēt tik vēl par sc, tad jau gan būs “ekskursija” uz “lielo vareno”!

 9. 79 -tā starp citu... Atbildēt

  Kāda jēga piespiest cilvēku atvainoties, ja skaidri zināms,ka viņa domas par Dziesmu svētkiem nemainīsies? Var jau ,šķiežot asaras uz visām pusēm un sitot dūri pie krūtīm, skaļi brēkt no visām tribīnēm atvainojoties, bet kas ir tai brīdī prātā, sirdī ,dvēselē ? Vismaz viena laba īpašība šim politiskajam huļigānam ir – vīņš neliekuļo(šajā gadījumā).

 10. to > Inese, nelietojat šo vārdu ( Inese } jo esat provokātors no SC

 11. Kas būtu Saskaņas centrs bez Kabanova? Tukša vieta.

 12. bet vai citi drikst zakaties, dombrava, zakis zagt, un visi parejie nacionalisti

  • Jebšu kura valsts turās uz nacionālistiem nevis uz internacionālistiem kā tevi Inese.

  • Latvieši drīkst zākāties savā valstī (robežu ietvaros), bet krievi drīkst zākāties savā impērijāī (bez robežām – līdz kamēr tie saņem lodi pakausī).

 13. Mezabrali bus vel vajadzigi…

 14. Naivie ,alkatīgie tūdaliņi kabana atvaiošanos uzņems ar sajūsmu un papildinās SC rindas.

 15. Par ko, un kam viņam bija jāatvainojas? Ja tie ir sakautās vācu nacistu armijas bijušie zaldāti un dezertieri, kuri pēc kara slapstījās pa mežiem, bet tagad muzicē, un dēvē sevi par “nacionālajiem karavīriem”, tad nosaukums «Waffen SS 19. grenadieru divīzijas muzikālais vads» tai kompānijai ir ļoti piemērots. Uz patiesību nevajag apvainoties.

 16. Priekš kam mums kaut kāda degradējuša padomju ķēma atvainošanās? Vienreiz, delīrija lēkmes laikā, izleks pa otrā stāva logu uz galvas un varēsim atviegloti nošpļauties.

Draugiem Facebook Twitter Google+