×
Mobilā versija
+6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
23. maijs, 2014
Drukāt

Tagad atlaide – visa gada garumā


Foto - LETAFoto - LETA

Maijā devos uz Sociālo dienestu, lai tāpat kā pērn izņemtu pieciem mēnešiem paredzētu speciālu atlaižu karti braucieniem ar autobusu. Izrādās, tādas atlaižu kartes vairs neesot. Esmu sašutusi, jo, katru dienu uz dārzu braucot ar atlaižu karti, mēnesī ietaupīju 14 eiro. 
Astrīda Krūmiņa 
Jelgavā

“Tas ir pārpratums,” teic Jelgavas pilsētas pašvaldības pārstāve Līga Klismeta, iepazinusies ar Krūmiņas kundzes vēstuli. L. Klismeta: “Jelgavas pilsētā deklarētie pensionāri tagad visa gada garumā var izmantot pašvaldības piešķirtās braukšanas maksas atlaides 50% apmērā. Tas attiecas uz 16 braucieniem pilsētas maršrutu autobusos katru mēnesi.”

Lai saņemtu braukšanas atlaidi, pensionāram jāvēršas Sociālo lietu pārvaldē un jānoformē “Jelgavas iedzīvotāja karte”. Dokumentu noformēšana un fotografēšanās ir bez maksas. Elektroniskais dokuments, tāpat kā Jelgavas pilsētas skolēna apliecība, ir piesaistīts SEB bankai. Pēc kartes aktivizēšanas kontā būs jāieskaita nauda, kas nepieciešama braukšanas apmaksai 50% apmērā, otrus 50% sedz pilsētas dome, skaidro L. Klismeta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+