×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
28. maijs, 2012
Drukāt

Tagad pie darba!

Sabiedrības balsojuma rezultāti ir apkopoti. Līdz ar to ir noslēgusies Rietumu bankas labdarības fonda un “Latvijas Avīzes” konkursa “Sprīdis labākai dzīvei” otrā, šā gada pēdējā kārta. Par projektiem cītīgi balsojuši ne vien katra projekta pilsētas vai novada iedzīvotāji, bet arī citu novadu ļaudis.

 

Piemēram, Ilūkstes projektu atbalstīja arī Liepājas, Rīgas un Salacgrīvas iedzīvotāji. Un kur nu vēl atbalsts no latviešiem citās zemēs!

Konkursos allaž dažus projektus atbalsta, bet citus ne. Bet nevar taču teikt, ka tie projektu autori, kuriem šoreiz veicies mazāk, nebūtu neko ieguvuši. Kaut vai stiprinājumu savai pašapziņai, ka ir domājuši un darījuši, lai dzīve kļūtu mazliet labāka. Arī sabiedrības ievērību, kurās Latvijas vietās notiek rosība. Nu jau jāskaita kā lūgsna: paldies visiem projektu iesniedzējiem, paldies balsotājiem! Lai cik dāsns labdarības fonds būtu, visiem palīdzēt tomēr nav iespējams. Varbūt nākamgad veiksies vairāk.

Šajā balsojuma kārtā visvairāk atzinības (un līdz ar to arī finansējumu) guvuši trīs projekti. Ar pārliecinošu balsu vairākumu ir kļuvis skaidrs, ka Liepājas centra pamatskolā ierīkos sporta un atpūtas laukumu. Tur brīvo laiku saturīgi pavadīs ne vien šīs pamatskolas audzēkņi, bet arī citu tuvējo skolu bērni, viņi varēs rīkot sporta pasākumus un piekopt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu (1734 balsis). Tiks pabeigti būvdarbi un labiekārtošana krīzes centrā “Patvēruma māja” Beverīnas novadā. Tā būs vieta, kur grūtnieces un sievietes ar maziem bērniem, nonākušas krīzes situācijā, varēs gūt atbalstu un mierinājumu (906 balsis). Par Rietumu bankas labdarības fonda līdzekļiem renovēs arī Alūksnes novada vidusskolas mājturības un tehnoloģiju klases telpu. Labumu no šā projekta gūs ne tikai 356 skolēni, bet arī Alūksnes un Apes novada bezdarbnieki, invalīdi un Alsviķu profesionālās skolas skolēni (553 balsis). Par to, kā veicies šo un arī konkursa 1. kārtā atbalstīto projektu īstenošanā, lasiet turpmāk žurnālā “Mājas Viesis”.

 

2. kārtas balsojuma rezultāti:

(Projekts, saņemto balsu skaits) Liepājas centra pamatskolas sporta laukuma uzlabošana – 1734

Būvdarbu pabeigšana krīzes centrā “Patvēruma māja” Beverīnas novadā – 906

Alūksnes novada vidusskolas mājturības un tehnoloģiju klases telpu renovācija – 553

Bērnu rotaļu laukuma iekārtošana PII “Kurzemīte” teritorijā Dundagas pagastā – 537

Murmastienes kultūras centra skatuves izbūve – 475

Aprīkojuma iegāde Glūdas pagasta aktivitāšu centram – 470

Bebrenes pagasta medpunkta logu nomaiņa un mēbeļu iegāde – 432

Logu nomaiņa biedrības “Veselības atbalsta un izglītošanas centra “Kurzeme”” telpām – 432

Bērnu un jauniešu atpūtas telpas ierīkošana Stalidzānu bibliotēkā – 381

Spēļu un rotaļu telpas ierīkošana Skujenes pamatskolā Vecpiebalgas novadā – 351

Dauguļu speciālās internātpamatskolas rotaļu laukuma izveidošana – 286

Latvijas bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām sporta svētku rīkošana – 188

Pārvietojamā sporta inventāra iegāde Ilūkstes novada senioriem – 182

Lielplatones dienas centra “Birztaliņas” veļas mazgāšanas un dušas telpas uzlabojumi – 166

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+