×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
28. februāris, 2018
Drukāt

Taivānā panika: masveidā izpērk tualetes papīru (1)

Foto - LETA/REUTERSFoto - LETA/REUTERS

Taivānā panika - lielveikalos izpērk tualetes papīru.

Lielpilsētu iedzīvotāji Taivānā sākuši masveidā izpirkt tualetes papīru, cik daudz vien iespējams. Panikas pamatā ir piegādātāja paziņojums, ka tiks ievērojami paaugstināta tualetes papīra cena, tā šodien ziņo Vācijas medijs “n-tv.de”.

Taivānas iedzīvotāji burtiski “izķer” tukšus lielveikalu plauktus, pie viena izpērkot arī virtuves dvieļus un kabatslakatiņu iepakojumus. Arī e-veikali piedzīvo tualetes papīra pircēju uzlidojumu. Taivānas premjers Viljams Lai steidzis tautu mierināt, sakot, ka “visiem pietiks un arī nākotnē varēs nopirkt tualetes papīru”.

Tualetes papīra piegādātājs Taivānai bija informējis mazumtirgotājus par to, ka marta vidū tualetes papīra cenu paaugstinās no 10 līdz pat 30%.  Cenas paaugstināšanas iemesls – visā pasaulē pieaugusi celulozes cena.

Līdz ar to Taivānā sācies tualetes papīra izpirkšanas bums. Atsaucoties uz vietējo mediju novērojumiem, tiek ziņots, ka veikalu plauktus izpērk tukšus dažās minūtēs.

Valdība gan sola izmeklēt  to, vai cenas paaugstināšanai ir pamats. Tikšot pārbaudīts, vai piegādātāja un mazumtirgotāju starpā nav bijusi kāda nesankcionēta vienošanās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Noliktavas jāatbrīvo.Tagad varēs kakāt uz nebēdu.

Draugiem Facebook Twitter Google+