Apbrīno

“Take That” dalībnieks Gerijs Bārlovs nofilmējies Robija Viljamsa dziesmas videoklipā 16

Foto – Leta/AFP

Popgrupas “Take That” dalībnieks Gerijs Bārlovs piedalījies bijušā grupas biedra Robija Viljamsa jaunās dziesmas “Mixed Signals” videoklipa filmēšanā.

46 gadus vecais Bārlovs Londonā kopā ar 42 gadus veco Viljamsu īsteno slepenu projektu, un, pēc kāda anonīma avota teiktā, tas puišu grupas fanu vidū radīs “pilnīgu vājprātu”.

“Kad šis video nonāks pie skatītājiem, Robijs radīs pilnīgu vājprātu “Take That” fanu vidū,” sacījis anonīms avots.

“Viņš to nofilmēja pirmdien dzīvoklī Londonas austrumos esošajā Šordičā. Tas ir dziesmai “Mixed Signals”, dziesmai, kuru viņam iedeva Brendons Flauerss. Gerijs bija acīmredzami vairāk nekā priecīgs tajā iesaistīties,” turpināja anonīmais avots, kas pārzina situāciju.

Viņš teica, ka bijušie grupas biedri sazinās nepārtraukti un ir izplānojuši dažādas jaunas lietas saistībā ar “Take That”.

Viljamss filmēšanas vietā neuzkrītoši ieradies pa sētas durvīm. Videoklipā filmējusies arī Viljamsa sieva aktrise Aida Fīlda.

Videoklips neapšaubāmi raisīs jaunas baumas par “Take That” atkalapvienošanos. Pērn decembrī Viljamss paziņoja, ka neizslēdz iespējamību atkalapvienoties ar bijušajiem grupas biedriem.

Viljamss aizgāja no grupas 1995.gadā, lai uzsāktu solokarjeru. Taču 2010. gadā viņš tai no jauna pievienojās un ierakstīja jaunu albumu, kā arī sniedza atkalapvienošanās koncertus.

Drīz vien Viljamss atkal aizgāja no popgrupas. 2014. gada septembrī par aiziešanu no “Take That” paziņoja arī dalībnieks Džeisons Orindžs. 1990.gadā izveidotajā grupā tagad ir trīs dalībnieki – Gerijs Bārlovs, Hovards Donalds un Marks Ouens.

LA.lv