Latvijā
Rīga

Taksists Rīgā klientu no Portugāles pārvadā bagāžniekā 0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: LETA

Rīgas pašvaldības policija (RPP) šonedēļ pieķērusi taksistu, kurš klientu no Portugāles pārvadājis bagāžniekā, portāls LA.lv uzzināja RPP.

22.maija naktī RPP pilsētas videonovērošanas centra pārvaldes darbinieki caur kameras aci pamanīja kādu taksometru, pie kura drūzmējās jauniešu bariņš. Visu starpā notika īsa vārdu apmaiņa un seši pasažieri iesēdās taksometrā. Ņemot vērā, ka visiem sēdvietas nepietika viens no klientiem iesēdināts bagāžniekā.

Informācija nodota Rīgas tuvākajai autopatruļai. Taksometrs apturēts Krišjāņa Valdemāra un Raiņa ielu krustojumā. Taksometra apturēšanas laikā konstatēts, ka neviens no aizmugurējiem pasažieriem nav piesprādzējies. Policisti lūdza vadītājam izkāpt no taksometra un atvērt bagāžas nodalījumu. Autovadītājs bez vilcināšanās policistu prasību izpildīja. Atverot bagāžnieku, no tā tik tiešām izkāpa vīrietis.

Saistītie raksti

Pārrunu laikā autovadītājs savu vainu atzina un paskaidroja, ka klienti uzstājīgi vēlējušies braukt kopā, tāpēc arī piekritis vienu no viņiem pārvadāt bagāžniekā.

Personu datu pārbaudes laikā noskaidrots, ka taksometra vadītājam jau ir ievērojams skaits soda punktu par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas Ceļu policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.

Video no notikuma vietas

LA.lv