Latvijā
Kriminālziņas

Taksistu konflikts lidostā: policija sāk lietvedību 0


Lidosta “Rīga”.
Lidosta “Rīga”.
Foto – LETA/Zane Bitere

Valsts policija par maznozīmīga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu sākusi administratīvo lietvedību saistībā ar taksistu konfliktu pie Rīgas lidostas, aģentūra LETA pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska.

Ceturtdien saņemot informāciju par konfliktu, kas izcēlies pie lidostas starp vairākiem taksometru vadītājiem, policisti reaģēja nekavējoties un konfliktu novērsa.

Policija nav saņēmusi nekādus signālus, ka starpgadījumā būtu cietuši taksometru pasažieri vai citas ar konfliktu nesaistītas personas. Policisti ir noskaidrojuši, ka konflikts starp taksometru vadītājiem bija sācies jau Rīgas rajona teritorijā – ārpus lidostas, un tam par pamatu bijusi, iespējams, agresīva braukšana un uzvedība.

Policija pie konfliktā iesaistītajiem taksometru vadītājiem nekādus pašsaizsardzības līdzekļus neatrada, taču policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Policijā sākta administratīvā lietvedība par maznozīmīga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu.

Jau ziņots, ka ņemot vērā agresīvo incidentu starp taksometru vadītajiem, kas radīja reālu apdraudējumu starptautiskās lidostas “Rīga” pasažieriem,

Saistītie raksti
lidosta vērtēs iespēju pilnībā liegt transportlīdzekļu apstāšanos tiešā lidostas termināļa tuvumā,

izņemot publisko sabiedrisko transportu.

Lidosta apgalvo, ka taksometru rindā pie lidostas atlidošanas termināļa izejas izcēlās agresīvs konflikts starp taksometru šoferiem, kurā iesaistītās personas pielietoja gan asaru gāzi, gan, iespējams, auksto ieroci. “Pateicoties lidostas Drošības dienesta un Valsts policijas lidostas iecirkņa darbinieku operatīvai rīcībai, konflikts īsā laikā tika novērsts, taču tā rezultātā tika fiziski aizskarts kāds lidostas pasažieris, kurš, par laimi, nav guvis miesas bojājumus. Lidosta ir sniegusi Valsts policijai visu nepieciešamo informāciju notikušā incidenta izmeklēšanai,” norādīja Karnīte.

LA.lv