Mobilā versija
+3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
12. oktobris, 2016
Drukāt

Taksometra vadītājs saņēmis sodu par bruģa zagšanu (1)

No Nadinas Elekses "twitter"No Nadinas Elekses "twitter"

Kāds taksometra vadītājs sodīts ar piespiedu darbu par vēsturiskā bruģa zagšanu no Barona ielas Rīgā, šovakar vēstīja TV3 raidījums “Bez tabu”.

Pēc tam, kad zādzība nofilmēta, taksometra vadītājs no darba atlaists. Vēlāk viņš par bruģa zādzību saņēmis sodu – piespiedu darbu. Taksists arī bijis spiests kompensēt nodarītos zaudējumus nozagtā bruģa apmērā.

“Bez tabu” bija noskaidrojis, ka nozagto vēsturisko bruģi taksists pārdevis. Vērīgi skatītāji raidījumam ziņojuši, ka līdzīgs bruģis nesen parādījies pie kādas mājas Jūrmalā.

Kā ziņots, aizvadītajā vasarā, kad Barona ielā turpinājās aktīvi būvdarbi, aculiecinieki bija nofilmējuši ne vienu vien gadījumu, kad, iespējams, nepiederošas personas krāmē automašīnā Barona ielas bruģi.

Rīgas domes Satiksmes departaments bija solījis par šiem gadījumiem vērsties policijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tad tam zaglim vārds ar ir ?Vai arī viņa vārds ir Taksists..puem.Bērziņš ?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (67)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+