Mobilā versija
+18.7°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Svētdiena, 20. augusts, 2017
12. oktobris, 2016
Drukāt

Taksometra vadītājs saņēmis sodu par bruģa zagšanu (1)

No Nadinas Elekses "twitter"No Nadinas Elekses "twitter"

Kāds taksometra vadītājs sodīts ar piespiedu darbu par vēsturiskā bruģa zagšanu no Barona ielas Rīgā, šovakar vēstīja TV3 raidījums “Bez tabu”.

Pēc tam, kad zādzība nofilmēta, taksometra vadītājs no darba atlaists. Vēlāk viņš par bruģa zādzību saņēmis sodu – piespiedu darbu. Taksists arī bijis spiests kompensēt nodarītos zaudējumus nozagtā bruģa apmērā.

“Bez tabu” bija noskaidrojis, ka nozagto vēsturisko bruģi taksists pārdevis. Vērīgi skatītāji raidījumam ziņojuši, ka līdzīgs bruģis nesen parādījies pie kādas mājas Jūrmalā.

Kā ziņots, aizvadītajā vasarā, kad Barona ielā turpinājās aktīvi būvdarbi, aculiecinieki bija nofilmējuši ne vienu vien gadījumu, kad, iespējams, nepiederošas personas krāmē automašīnā Barona ielas bruģi.

Rīgas domes Satiksmes departaments bija solījis par šiem gadījumiem vērsties policijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tad tam zaglim vārds ar ir ?Vai arī viņa vārds ir Taksists..puem.Bērziņš ?

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+