Mobilā versija
+2.0°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
26. jūnijs, 2015
Drukāt

Taksometru uzņēmumam “Baltijas Taksometrs” – bijušajam “Baltic Taxi” – pasludināta maksātnespēja (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Taksometru pakalpojumu sniedzēju "Red Cab", "Smile Taxi" un "Baltic Taxi" taksometri pie viesnīcas "Islande Hotel".

Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa pasludinājusi maksātnespēju taksometru kompānijai “Baltijas Taksometrs”, liecina ieraksts Maksātnespējas reģistrā.

Par administratoru procesā ir iecelts Mihails Sudakovs.

Tagad kreditoru prasījumi pret parādnieku iesniedzami administratoram viena mēneša laikā, kas skaitāms no dienas, kad maksātnespējas reģistrā izdarīts ieraksts par parādnieka maksātnespējas procesa pasludināšanu, proti, no šodienas.

Kā ziņots, “Baltijas Taksometra” iepriekšējais nosaukums bija SIA “Baltic Taxi”. Šā gada 19.februārī uzņēmums Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesā lūdza ierosināt tiesiskās aizsardzības procesu, lai stiprinātu spēju pildīt saistības īslaicīgu finansiālu sarežģījumu dēļ. Tomēr šā gada maijā nolūkā nodrošināt uzņēmuma saistību izpildi pret kreditoriem tika paziņots par viena no aktīviem – zīmola “Baltic Taxi”- pārdošanu.

Kā aģentūru LETA toreiz informēja uzņēmumā, zīmolam esot veikts neatkarīgs novērtējums un tas pārdots par tirgus cenu. Zīmolu iegādājās kompānija “Environment Solutions”.

Viens no šī darījuma rezultātā nepieciešamajiem soļiem ir juridiskās personas nosaukuma maiņa, kas tikusi veikta, līdz ar to kompānija “Baltic Taxi” 7.maijā pārsaukta par “Baltijas Taksometrs”.

“Baltijas Taksometrs” dibināts 2003.gada jūlijā, tā pamatkapitāls ir 522 193 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Uzņēmuma lielākais īpašnieks ar 68,12% daļu ir “Liepājas autobusu parks”. Pārējās daļas pieder “JS Advisory” (29,15%), “Baltijas Aviācijas sistēmām” (1,91%) un Jānim Naglim (0,82%).

2013.gadā “Baltijas Taksometrs” strādājis ar 3 905 014 eiro apgrozījumu un 53 903 eiro peļņu. 2014.gada finanšu dati nav publiskoti.

Kompānija veic uzņēmējdarbību, nodrošinot taksometru pakalpojumu sniegšanu Rīgā, Pierīgas teritorijā un Liepājā.
“Environment Solutions” pieder Sergejam Seņkānam, un tā reģistrēta 2012.gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. .Un ne visi ir tie izredzētie kas var atļauties maksātnespēju,kā tikai tie kuriem ir nauda,bet negrib maksāt.Bet ir tādi kam tiešām nav naudas un tie ar nevar atļauties maksātnespēju

Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+