×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
15. jūlijs, 2013
Drukāt

Taksometru vadītājus aiztur par uzbrukumu konkurentu automašīnai ar iekšā sēdošiem politiķiem

LETALETA

Valsts policija aizturējusi vairākus taksometru vadītājus par uzbrukumu konkurentu automašīnai ar iekšā sēdošo izglītības ministru Vjačeslavu Dombrovski (RP) un Saeimas deputātēm no Reformu partijas.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldē aģentūra LETA noskaidroja, ka pagājušās sestdienas vakarā policija saņēma izsaukumu uz Vecrīgu, kur bija izcēlies konflikts starp vairākiem taksometru vadītājiem. Notikuma vietā noskaidrojies, ka pieci taksometru vadītāji ir aplenkuši vienu citas firmas taksometru un starp iesaistītajām personām ir notikusi asa vārdu apmaiņa, kuras laikā viens no taksistiem ar īlenu pārdūris aplenktā taksometra riepu.

Šobrīd par huligānismu ir sākts kriminālprocess un ir aizturēti trīs taksometru vadītāji, taču vēl divi vadītāji tiek meklēti.

Pašlaik šajā kriminālprocesā izmeklēšana turpinās, lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus, kā arī atrastu pārējos divus taksometru vadītājus.

Cietušajā taksometrā atradās Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Evika Siliņa, izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis, kā arī Saeimas deputātes Inese Lībiņa-Egnere un Zanda Kalniņa-Lukaševica, aģentūrai LETA apstiprināja Siliņa.

Cietušā automašīna bijusi “Baltic Taxi”, bet kādu pārvadātāju pārstāvējuši pārējie konfliktā iesaistītie taksometri, Siliņa nezināja teikt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+